Понад 50 тисяч дітей Вінниці отримали новорічні подарунки
Вже традиційно, до Нового року вінницька малеча отримує солодкі подарунки від Вінницької міської ради. Солодощі дітям передали у школи, дитячі садочки та інші освітні, медичні та соціальні заклади, реабілітаційні центри.
Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Вже кілька років поспіль напередодні новорічно-різдвяних свят маленьких вінничан у школах та садках вітають солодощами. Ці подарунки до Нового року отримують усі діти молодшого шкільного віку (перші-четверті класи), вихованці дитячих садочків, малюки, які знаходяться на обліку в лікувальних закладах, а також – діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, вихованці соціальних закладів та реабілітаційних центрів.
Новорічні подарунки придбали за кошти бюджету громади. Солодкі подарунки отримали 51 300 діток. 9327 подарунків отримали діти, які стоять на обліку в лікувальних закладах та не відвідують заклади дошкільної та загальної середньої освіти. Також солодощі вручили діткам, які мешкають на приєднаних територіях, – зазначила директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.
![Понад 50 тисяч дітей Вінниці отримали новорічні подарунки](/sites/default/files/styles/compressor/2600x1735/inline-images/ponad-50-tisyach-ditey-vinnici-otrimali-novorichni-podarunki.jpg?itok=8i055607)
Нагадаємо, у Вінницькому Подільському зоопарку зробили незабутнє новорічне свято для дітей. Святкова програма дивувала і малих, і дорослих. Зокрема, діткам провели екскурсію, організували танці та зустрічі з казковими героями.