У Вінниці прийом заявок на участь у стартап-школі Sikorsky Challenge триватиме до 15 березня

У Вінниці прийом заявок на участь у стартап-школі Sikorsky Challenge триватиме до 15 березня

11:18 10.03.2021

Цьогоріч стартап-школа Sikorsky Challenge розпочне свою роботу вже вп’яте. Вінничани мають можливість до 15 березня подати заявку на участь. Адже зі слухачами працюватимуть міжнародні ментори та експерти з інноваційного підприємництва. Навчальний курс триватиме до червня. За його підсумками кращі стартапи отримають фінансову підтримку на розвиток свого проєкту та будуть рекомендовані до участі у щорічному Міжнародному фестивалі інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021".

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

З 2018-го року підтримуємо стартап-школу Sikorsky Challenge, яка діє на базі Вінницького національного технічного університету. Навчання в стартап-школі проходять ліцеїсти, студенти, молоді науковці, досвідчені дослідники та представники малого бізнесу.

У Вінниці прийом заявок на участь у стартап-школі Sikorsky Challenge триватиме до 15 березня

Цей проєкт передбачає навчання слухачів, щоб допомогти їм втілювати власні ідеї у реальні бізнес-проекти з перспективою заснування інноваційних стартап-компаній. І уже два роки поспіль з вінницькими стартапами "Sikorsky Challenge" за результатами виступів на Інноваційному фестивалі у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" ім. І. Сікорського укладаються угоди з міжнародними компаніями про наміри щодо надання інвестицій для їх реалізації.

Нагадаю, нещодавно ми підписали Меморандум про співпрацю спільно з Вінницьким національним техуніверситетом та Інноваційним холдингом "Сікорскі Челендж" щодо створення у Вінниці інноваційного кластеру, який стане платформою для розбудови майбутнього інноваційно-технологічного парку "Кристал", - повідомив Вінницький міський голова Серігй Моргунов.

Подати заявку на навчання можна на сайті стартап-школи

Нагадаємо, У Вінниці планують створити інноваційний кластер: підписали Меморандум

Читайте також

Медіа-хаб, мікрокредитні курси та ветеранський центр що ВНТУ показав на форумі ERASMUS у Варшаві
Медіа-хаб, мікрокредитні курси та ветеранський центр: що ВНТУ показав на форумі ERASMUS у Варшаві
Детальніше
51 заявка за квартал вінницький університет — серед лідерів винахідницької активності в Україні
51 заявка за квартал: вінницький університет — серед лідерів винахідницької активності в Україні
Детальніше
URC 2026 у Гданську Вінниця шукає партнерів і фінансування для лікарні, реабілітаційного центру та зеленої енергетики
URC 2026 у Гданську: Вінниця шукає партнерів і фінансування для лікарні, реабілітаційного центру та зеленої енергетики
Детальніше
Вінницький технічний університет — у двадцятці найкращих ЗВО України
Вінницький технічний університет — у двадцятці найкращих вишів України
Детальніше
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
Детальніше
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Детальніше