У Вінниці привітали Надію Луцишину із 100-річчям

У Вінниці привітали Надію Луцишину із 100-річчям

09:25 09.06.2021

8 червня свій 100-річний ювілей відсвяткувала вінничанка Надія Дмитрівна Луцишина. Іменинницю привітали представники департаменту соціальної політики. Вони передали вітання ювілярці від міського голови Сергія Моргунова та виконавчого комітету, вручили Почесну грамоту та грошову премію.

Надія Дмитрівна народилася в селі Крищинці Тульчинського району. Близько десяти років пропрацювала у колгоспі. А після закінчення Вінницького торговельного технікуму майже 30 років пропрацювала в універмазі продавцем. 

Надія Дмитрівна – вдова. Її чоловік - заслужений майстер України по кераміці та гончарству Олексій Григорович Луцишин. Подружжя виховало сина, він, як і батько, займається творчістю. Чоловік організовує виставки та керує кількома художніми колективами. 

Наша іменинниця має чудову родину, сина, двох онуків та двох правнуків.  Це уже десята вінничанка, яка святкує 100-літній ювілей цього року. Хочу зазначити, що у нас є традиція, коли ми вітаємо усіх наших поважних ювілярів  від імені усієї нашої громади, для людей завжди важлива увага, - розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. 

Для довідки:

Відповідно до Комплексної програми "Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2015-2020 роки" мешканці територіальної громади, яким виповнилось сто років, отримують довічну щомісячну матеріальну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Наразі її отримують 8 вінничан.

Нагадаємо, У Вінницькій громаді привітали 100-річного ювіляра

Читайте також

Допомога вінничанам, захисникам і переселенцям: муніципальні програми підтримки у Вінниці
Детальніше
100-річний ювілей відсвяткував ветеран та мудрий педагог з Вапнярки
Детальніше
На сесії міської ради затвердили «Програму для кривдників»
Детальніше
10 внуків та 11 правнуків: ювілей відсвяткувала довгожителька зі Стрижавської громади
Детальніше
Довгожителька зі Стрижавки відсвяткувала вже 90-й день народження
Детальніше
90-й день народження відсвяткувала жителька Бершадської громади
Детальніше