У Вінниці проводять роботи на мережах водо- та енергопостачання

У Вінниці проводять роботи на мережах водо- та енергопостачання

13:53 18.04.2022

Сьогодні, 18 квітня, комунальні служби Вінниці працюють у штатному режимі. Підприємства критичної інфраструктури роблять усе, щоб забезпечити оселі вінничан світлом газом та водою.

Для надійності роботи повітряних ліній електропередач, енергетики здійснюватимуть обрізку гілля на вулицях Київській, Лисенка, проспекті Коцюбинського та вулиці Бевза.

Аварійні бригади "Вінницьких міських електромереж" ліквідують пошкодження лінії, через яке електроенергія відсутня у деяких будинках на вулиці Стрілецькій. Після усунення пориву послуги будуть відновлені у повному обсязі, - повідомила начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук.

Вона додає, сьогодні проводитимуть також планові ремонтні роботи на вулицях: Миколи Ващука, Келецька, Воїнів-Інтернаціоналістів, Богомольця, Гальчевського, Черняховського, Карбишева, Глінки, Данила Нечая, 2-й провулок Карбишева, 3-й провулок Нахімова, провулки Замковий та Московські.

Щодо "Вінницяоблводоканал", то його аварійні бригади працюють над усуненням пориву на вулиці Матроса Кошки, внаслідок цього тимчасово відключена подача холодної води в деяких будинках.

Працівники "Вінницяміськтеплоенерго" проводитимуть планові ремонтні роботи по вулицях Марії Литвиненко-Вольгемут та 600-річчя, через що деякі будинки на цих вулицях будуть тимчасово відключені від гарячого водопостачання, - повідомляє Вінницька міська рада.

Також, відділ оперативного реагування "Цілодобова варта" повідомляє про штормове попередження: вночі та вранці 18 та 19 квітня по Вінницькій області та Вінниця очікуються сильні заморозки в повітрі від 0 до -5.

Зателефонувати до "Цілодобової варти" вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді взимку та з початком весни дорожні служби проводять ремонт доріг за технологією "холодного асфальту".

Читайте також

18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше
Погодинні відключення електроенергії 17 червня триватимуть весь день
Детальніше
Де у Вінниці 17 червня лагодять водогони та електромережі — повний перелік адрес
Детальніше
Відключення світла в неділю не планують, а от наступний тиждень буде складним
Детальніше
Де будуть проводити роботи на комунальних мережах Вінниці 14 червня
Детальніше
Перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 13 червня - повний список адрес
Детальніше