У Вінниці провели турнір з кіберфутболу - гроші передали на допомогу ЗСУ

11:19 24.08.2022

У понеділок, 22 серпня, у Вінниці за ініціативи Вінницької обласної асоціації футболу разом з громадською організацією "СМ" та "FatCat GamingClub" пройшов благодійний турнір із кіберфутболу на підтримку ЗСУ – Vinnytsia E-FOOTBALL CUP.

У змаганнях взяли участь одразу 16 гравців з районних, обласних та юнацьких чемпіонатів Вінницької області.

Усі учасники кіберфутбольного турніру були нагороджені подяками. Благодійними внесками було зібрано 1600 гривень та передано у благодійний Фонд Сергія Притули, - повідомляють на сторінці Асоціації спортивних журналістів Вінниччини.

Нагадаємо, 18 серпня закінчився другий день Чемпіонату Світу з ММА, який відбувся в Абу-Дабі, Об'єднані Арабські Емірати. За підсумками змагань вінницькі бійці здобули дві срібні нагороди.

Вихованець Вінницької спортшколи здобув “срібло” чемпіоната України з важкої атлетики
У Вінницькій бібліотеці провели шаховий турнір, пам’яті відомого тренера
Вінничанин, ветеран війни Роман Кашпур здолав на протезі дистанцію Чиказького марафону