У Вінниці провели чергове жеребкування для учасників програми «Муніципальне житло»

У Вінниці провели чергове жеребкування для учасників програми «Муніципальне житло»

17:11 09.05.2024

У Вінниці 9 травня відбулася процедура жеребкування щодо визначення учасників та розподілу квартир у новобудові на вулиці Привокзальній, яку зводять в межах Програми «Муніципальне житло ВМТГ». 

Власниками нових осель стали шестеро людей з-поміж таких категорій, як: «Учасники бойових дій в російсько-українській війні», «Члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій російсько-української війни», «Працівники закладів освіти й охорони здоров’я».

У Вінниці провели чергове жеребкування для учасників програми «Муніципальне житло»

Як розповів заступник міського голови Андрій Очеретний, здати цей об’єкт в експлуатацію планують до кінця року. За квотою найбільшу кількість квартир тут можуть придбати наші Захисники та Захисниці.

Основною метою цієї Програми передусім є створення можливостей для вінничан за доступною ціною покращити свої житлові умови. Пріоритетність за кількістю квартир віддали військовослужбовцям, які зараз захищають Україну на полі бою. Під час цього жеребкування 16 квартир було передбачено саме для учасників бойових дій в російсько-українській війні. По дві квартири – для членів першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій в російсько-українській війні та працівників закладів освіти і охорони здоров’я, – розповів Андрій Очеретний.

Програма «Муніципальне житло ВМТГ»

Десятиповерхівка на Привокзальній, 30 – це восьмий об’єкт Програми «Муніципальне житло ВМТГ». Висотка на 161 квартиру зводиться за каркасно-монолітною технологією і важливими складовими тут є енергозбереження та екологічність. Вартість 1 м кв житла у будинку складає 27 900 грн, та залишається однією з найнижчих на первинному ринку житла в місті.

У Вінниці провели чергове жеребкування для учасників програми «Муніципальне житло»

Крім того, відбулося жеребкування для учасників однойменної Програми по об’єкту, який зводять на вулиці Скалецького. У процедурі взяли участь 40 людей з різних категорій – військовослужбовці, члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій російсько-української війни, внутрішньо переміщені особи, працівники бюджетної сфери, люди з інвалідністю, молоді родини та інші.

Нагадаємо, у Вінниці провели процедуру жеребкування серед кандидатів на участь у Програмі “Муніципальне житло ВМТГ” по об’єкту, який нині зводять на вулиці Привокзальній, 30. 

Читайте також

Студенти ВНТУ відвідали будівництво муніципального житла на Привокзальній у Вінниці
Детальніше
У Вінниці стартує додаткова реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло»
Детальніше
Вже понад тисяча вінницьких будинків зареєстрували об'єднання співвласників
Детальніше
У Вінниці формують фокус-групи в межах роботи над Планом управління відходами громади
Детальніше
Вінницькі студенти побували на будівництві муніципальної багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці ухвалили проєкт Програми комплексного відновлення території
Детальніше