У Вінниці проведуть дводенний «Правовий кемп» для молоді

У Вінниці проведуть дводенний «Правовий кемп» для молоді

13:57 12.06.2024

У Вінниці 14-15 червня з 15:00 до 19:00, у молодіжному центрі «Квадрат» відбудеться дводенний тренінг «Правовий кемп 2.0», під час якого учасники пізнають нове та закріплять набуті знання.

Організатор події – представник Вінницької молодіжної ради Владислав Літвінов за підтримки відділу молодіжної політики ВМР.

У Вінниці проведуть дводенний «Правовий кемп» для молоді

За словами начальниці відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлії Мончак, цей захід – це нова можливість для вінницької молоді підвищити свій рівень знань про права та обов'язки.

Тренінг підготований для підлітків у віці від 14 до 18 років, в розробці якого брали участь досвідчені юристи. Учасників очікує багато веселих інтерактивів, можливість поспілкуватись зі справжніми правниками, а також приємна атмосфера, – зауважила вона.

Для участі у заході потрібно зареєструватись за посиланням, після чого учасника додадуть у телеграм-групу заходу, де буде доступна вся необхідна інформація.

«Правовий кемп»

«Правовий кемп» створили у рамках проєкту «Розвиток потенціалу молоді як агента змін через UPSHIFT у Вінницькій області», що фінансує Дитячий Фонд ООН.

Нагадаємо, до Всесвітнього дня здоров'я Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" провів спортивні заходи "Do like Olympians" та "Sport Drive". Організували їх на стадіоні Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Читайте також

У Вінниці провели дводенний молодіжний тренінг «Агенти безбар’єрності»
Детальніше
У Вінниці відбувся відкритий семінар з бразильського Джиу-джитсу
Детальніше
Вінницькі патрульні здобували досвід на семінарі з бразильського джиу-джитсу
Детальніше
Як у Вінниці посилювали економічну спроможність жіноцтва
Детальніше
Сімейні лікарі Вінниці пройшли тренінг щодо особливостей надання допомоги ветеранам
Детальніше
Молоді Вінниці в межах «FREEможливості» пропонують тренінги, семінари й волонтерські проєкти
Детальніше