У Вінниці просять відключити зовнішню рекламу з підсвіткою

У Вінниці просять відключити зовнішню рекламу з підсвіткою

19:32 27.02.2022

Вінницька міська рада звертається до представників малого та середнього бізнесу з проханням, на період воєнного часу відключити зовнішню рекламу, вивіски, екрани, табло, підсвітку вікон тощо.

У разі невиконання - буде проведено демонтаж силами аварійної служби.

Нагадаємо, вінничан просять без нагальної потреби не користуватись приватними авто: з метою безпеки та економії пального. А також – щоб не перевантажувати блокпости.

Читайте також

Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Бізнес-форум Stakeholders у Вінниці якими думками заступник мера поділився з підприємцям
Бізнес-форум Stakeholders у Вінниці: якими думками заступник мера поділився з підприємцям
Детальніше
День жалоби у Тульчині громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
День жалоби у Тульчині: громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
Детальніше
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Детальніше