У Вінниці просять відключити зовнішню рекламу з підсвіткою

У Вінниці просять відключити зовнішню рекламу з підсвіткою

19:32 27.02.2022

Вінницька міська рада звертається до представників малого та середнього бізнесу з проханням, на період воєнного часу відключити зовнішню рекламу, вивіски, екрани, табло, підсвітку вікон тощо.

У разі невиконання - буде проведено демонтаж силами аварійної служби.

Нагадаємо, вінничан просять без нагальної потреби не користуватись приватними авто: з метою безпеки та економії пального. А також – щоб не перевантажувати блокпости.

Читайте також

З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
Не лякайтеся вибухів на Вінниччині 26 червня підриватимуть граніт
Не лякайтеся вибухів: на Вінниччині 26 червня підриватимуть граніт
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше