У Вінниці просять відключити зовнішню рекламу з підсвіткою

У Вінниці просять відключити зовнішню рекламу з підсвіткою

19:32 27.02.2022

Вінницька міська рада звертається до представників малого та середнього бізнесу з проханням, на період воєнного часу відключити зовнішню рекламу, вивіски, екрани, табло, підсвітку вікон тощо.

У разі невиконання - буде проведено демонтаж силами аварійної служби.

Нагадаємо, вінничан просять без нагальної потреби не користуватись приватними авто: з метою безпеки та економії пального. А також – щоб не перевантажувати блокпости.

Читайте також

Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Детальніше
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Борги за землю у Вінниці міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Борги за землю у Вінниці: міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Детальніше
Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками: на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше