У Вінниці прощатимуться з видатним лікарем, фахівцем Центру термічної травми
Медична спільнота Вінниччини у глибокій скорботі: пішов із життя талановитий лікар та щира людина Михайло Присяжнюк.
Про це інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. М. І. Пирогова.
Михайло Борисович був лікарем-комбустіологом Центру термічної травми та пластичної хірургії. Його називають фахівцем найвищого рівня та людиною великого професійного масштабу. Своє життя він присвятив надзвичайно складній та відповідальній справі — допомозі дорослим і дітям, які отримали важкі опікові травми та відмороження, — йдеться у повідомленні.
Робота Михайла Присяжнюка — це роки щоденної виснажливої боротьби за людські життя. У ситуаціях, де інколи опускалися руки, він виявляв не лише бездоганну майстерність і глибокі знання, а й надзвичайну силу характеру, рішучість та велику людяність. Для багатьох пацієнтів він став шансом на порятунок у найтяжчих станах.
Колеги згадують Михайла Борисовича як приклад справжнього служіння медицині, людину високої професійної честі та гідності. Його багаторічний досвід і вагомий внесок у розвиток опікової допомоги назавжди залишаться в історії лікарні імені Пирогова.
Адміністрація та колектив медзакладу висловлюють найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та численним пацієнтам померлого.
Інформація про прощання
Провести лікаря в останню путь вінничани зможуть у понеділок, 1 червня. Церемонія відбудеться за адресою: Вінниця, вул. Янгеля, 4, «Реквієм Хол». Час прощання: з 9:00 до 10:30.
Нагадаємо, у віці 76 років перестало битися серце видатного науковця, доктора наук та великого друга вінницької академічної спільноти — професора Вальдемара Вуйціка. Його внесок у розвиток міжнародної освіти та підтримку українських дослідників залишив глибокий слід в історії Вінницького національного технічного університету.





