У Вінниці продовжують планові роботи з відновлення місць розкопок після зими

У Вінниці продовжують планові роботи з відновлення місць розкопок після зими

12:37 06.04.2022

Відповідно до графіку проведення робіт "Вінницяміськтеплоенерго" упродовж квітня має відновити асфальтобетонне покриття на 86 ділянках, де під час осінньо-зимового періоду 2021-2022 рр. проводились роботи. У підприємства "Вінницяоблводоканал" таких ділянок, де взимку проводились аварійні розкопки, 126.

Про це розповіли у міському комунальному підприємстві "Адміністративно-технічний центр".

Зокрема, вчора тепловики проводили роботи по відновленню асфальту на двох ділянках вулиці Келецької, де сьогодні продовжуються роботи. Ще одна бригада "ВМТЕ" працює по аварійній розкопці на вул. Зулінського, де стався порив мережі.

Також мають розпочатись роботи по прокладанню кабелю електроживлення до новобудови на вулиці Стельмаха - вчора ми уже видали відповідний дозвіл. Крім того, приступають до виконання робіт з влаштування інженерних мереж до новозбудованого будинку на вулиці Польовій. Всі необхідні для видачі дозволу документи також уже є в наявності, - повідомив начальник "Адміністративно-технічного центру" Віталій Козак.

Він додає, що підприємство "Вінницяоблводоканал" 5 квітня провів роботи з усунення аварійних ситуацій на вулицях Андрія Первозванного, Олега Антонова, Ломоносова та Чехова. Місця проведення земляних робіт вже засипані щебенем та відсівом і будуть включені в графік проведення планових робіт по асфальтуванню на наступний місць. А сьогодні бригада Облводоканалу розпочала аварійні роботи на вулиці Вишневій.

Нагадаємо, міжсезонне прибирання у Вінницькій міській територіальній громаді розпочали на початку березня, як тільки дозволила погода.

Читайте також

Де у Вінниці тривають планові роботи на мережах 19 липня - повний перелік
Детальніше
У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на прохання мешканців з інвалідністю встановили підйомник
Детальніше