У Вінниці дорожні служби завершують міжсезонне прибирання

У Вінниці дорожні служби завершують міжсезонне прибирання

14:56 05.04.2022

Міжсезонне прибирання у Вінницькій міській територіальній громаді розпочали на початку березня, як тільки дозволила погода. До нього залучили 60 працівників та спеціалізовану техніку комунального підприємства "Вінницьке шляхове управління". За цей час зібрали понад 700 тонн вуличного змету.

Від бруду, що назбирався за зиму вздовж тротуарів та на автошляхах, прибрали вже усі магістральні вулиці. Також помили всі посадкові павільйони громадського транспорту та урни біля них.

Цьогоріч до прибирання міста після зими ми залучили 60 працівників "Шляхового управління". Вони наводять лад біля зупинок громадського транспорту, миють посадкові павільйони та урни поряд з ними, прибирають тротуари та острівці безпеки. А автошляхи громади прибирають та чистять вакуумно-підмітальними машинами. Це три "Глобуси", один "Бродвей" та один "CityCat". А 9 автомобілів вивозять вуличний змет. Загалом на дорогах міста нині працює 14 одиниць спеціалізованої техніки, - каже начальник "Вінницького шляхового управління" Володимир Чорновол.

Чорновол додає, що за три тижні вже зібрали понад 700 тонн вуличного змету та прибрали більше ніж 90% вулиць Вінниці. Зараз наводять лад на другорядних вулицях, а також на в’їздах у місто.

Нагадаємо, 4 квітня працівники комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" провели роботи по відновленню тротуарної плитки внаслідок аварійної розкопки на центральній алеї, що на проспекті Космонавтів.

Читайте також

У Вінниці на перехрестях замінять блоки безперебійного живлення світлофорів
Детальніше
Покосили траву та відремонтували майданчики: у Вінницько-Хутірському окрузі провели благоустрій території
Детальніше
Молодь Жмеринки провела екоакцію - довели до ладу територію скверу
Детальніше
У Вінниці триває толока на території оздоровчого табору
Детальніше
У Вінниці відбулась чергова толока, до якої долучилися курсанти громади
Детальніше
З початком червня у приватному секторі Вінниці стартує сезон покосу трави
Детальніше