У Вінниці на проспекті Космонавтів ліквідували наслідки аварійної розкопки

У Вінниці на проспекті Космонавтів ліквідували наслідки аварійної розкопки

13:50 05.04.2022

Вчора, 4 квітня, працівники комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" провели роботи по відновленню тротуарної плитки внаслідок аварійної розкопки на центральній алеї, що на проспекті Космонавтів.

Сьогодні, 5 квітня, вони проводять планові роботи по заміні водопровідної мережі на вулиці Волошковій. А на вулицях Келецька, Константиновича, Дмитра Майбороди та на проспекті Коцюбинського бригади комунального підприємства "Вінницяміськтеплоенерго" в рамках планових робіт продовжують реконструкцію ділянок теплових мереж.

Внаслідок аварійних робіт була знята плитка на центральній алеї, що на проспекті Космонавтів. Вчора працівники "Вінницяоблводоканалу" провели роботи з відновлення цього об’єкту благоустрою. А бригади "Вінницьких міських електромереж" проводили підземні роботи та лагодили кабельні лінії на вулицях Героїв Крут, Учительській, Лебединського, Петра Запорожця, Короленка та Тичини. Що стосується комунального підприємства "Вінницяміськтеплоенерго", то його працівники продовжують виконувати планові роботи з реконструкції теплових мереж на кількох ділянках вулиць Келецька, Константиновича, Дмитра Майбороди та на проспекті Коцюбинського, - розповідає начальник "Адміністративно-технічного центру" Віталій Козак.

Він додає, що сьогодні бригади "Вінницяоблводоканал" проводять роботи з відновлення і асфальтування люків за допомогою рециклерів на вулицях Монастирській, Максимовича та Київській.

Нагадаємо, сьогодні, 5 квітня, критична інфраструктура Вінниці працює в штатному режимі. Тепло- та водопостачання є у всіх будинках вінничан. Відключень електроенергії немає.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на прохання мешканців з інвалідністю встановили підйомник
Детальніше
Повний перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 1 липня
Детальніше