Капітальний ремонт дахів та заміна вікон коштами міського бюджету у Вінниці продовжують ліквідовувати наслідки теракту

У Вінниці продовжують ліквідовувати наслідки теракту 12 серпня

13:53 13.08.2022

У Вінниці продовжують працювати над усуненням наслідків терористичної атаки, 14 липня. Наразі роботи проводяться у будинках на вул.Винниченка, 35, просп. Коцюбинського, 35, 37, 56 та Острозького, 55. Крім того, замінюють вікна у місцях загального користування мешканців 30 багатоповерхівок.

У департаменті житлового господарства розповіли, що внаслідок ракетного обстрілу пошкоджено 49 багатоквартирних будинків і 29 – приватних. Капітальні ремонти даху тривають на п'яти багатоповерхівках. Загальний обсяг робіт складає понад 4,5 тисячі квадратних метрів.

Вже замінили вікна у п’яти будинках, на деяких об’єктах відновлюють відкоси та на 5 будинках відбувається монтаж вікон в під’їздах, - каже директор департаменту житлового господарства Вінницької міської територіальної громади Роман Фурман. - У зв’язку з погіршенням погодних умов, робітники змушені працювати, коли немає дощу, щоб не допустити протікання та підтоплень квартир. Працівники на об’єктах роблять усе можливе аби закінчити роботи якнайшвидше.

Також через ракетний обстріл постраждало приватне нерухоме майно, зокрема в квартирах вінничан, які проживають поблизу Площі Перемоги вибило вікна.

У нас сформовані комісії для обстеження постраждалого нерухомого майна. Вони здійснюють об’їзди по квартирах згідно з заявами власників, що зазнали пошкоджень внаслідок теракту та фіксують пошкодження. Наразі до Вінницької міської ради надійшло понад 400 заяв і вони продовжують надходити щоденно. Не має визначеного терміну, протягом якого люди можуть звернутися. Це їхнє право та вони ним можуть скористатися. Є й люди, які мали незначні пошкодження і вирішили їх власними силами, – зазначив Роман Фурман.

Нагадаємо, у Вінниці продовжують працювати над усуненням наслідків терористичної атаки. Комунальники оперативно відновлюють будинки, які опинилися в епіцентрі теракту, що стався 14 липня у середмісті. 

Читайте також

Три кросовери за 17 900 доларів вінничанин продавав авто під виглядом гуманітарки для ЗСУ
Три кросовери за 17 900 доларів: вінничанин продавав авто під виглядом гуманітарки для ЗСУ
Детальніше
Калинівська міськрада підтвердила загибель зниклого безвісти сержанта
Калинівська міськрада підтвердила загибель зниклого безвісти сержанта-добровольця
Детальніше
Інспектор прикордонної служби з Вінниччини загинув, захищаючи Бахмут
Інспектор прикордонної служби з Вінниччини загинув, захищаючи Бахмут
Детальніше
Барська громада втратила ще одного Героя — солдата Артема Мартинюка
Барська громада втратила ще одного Героя — солдата Артема Мартинюка
Детальніше
Театральний гурток, «Сільпо» та фронт Якушинецька громада прощається Героєм-захисником
Театральний гурток, «Сільпо» та фронт: з Героєм-захисником прощається Якушинецька громада
Детальніше
Вінницький суд заочно засудив жінку за постачання товарів окупантам у Крим
Вінницький суд заочно засудив жінку за постачання товарів окупантам у Крим
Детальніше