У Вінниці помер Анатолій Ворона. 32 роки життя віддав роботі в правоохоронних органах

У Вінниці помер Анатолій Ворона. 32 роки життя віддав роботі в правоохоронних органах

13:51 02.04.2022

Сьогодні прощаємося з людиною, яку добре знали вінничани. Пішов у вічність Анатолій Микитович Ворона. Цю сумну звістку у своєму телеграм-каналі повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Анатолій Микитович Ворона народився 1948 року у Сутисках, Тиврівського району. Закінчив залізничний технікум, свою військово-захисну кар'єру розпочинав техніком-шляховиком. Згодом пішов служити у спортивний батальйон, де займався самбо та дзюдо. Двічі був чемпіоном з боротьби самбо Збройних сил СРСР. Також був призером міжнародних турнірів з боротьби дзюдо. Після служби в армії закінчив Вищу слідчу школу МВС СРСР.

32 роки свого життя віддав роботі в правоохоронних органах, а згодом перейшов на службу в місцеве самоврядування. 10 років займав посаду заступника Вінницького міського голови. Був депутатом Вінницької обласної ради. Довгий час працював у команді Вінницької транспортної компанії. Враховуючи великий досвід роботи в системі правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, був одним з кращих фахівців державного управління та юриспруденції.

Пішов у кращий світ, а в цьому залишив не тільки добру згадку про себе, а й помітний слід в історії нашого міста. У Вінниці його знали і поважали. Він був відкритим, людяним, принциповим. І таким залишиться в моєму серці назавжди… Вічна і світла пам'ять Анатолію Микитовичу, - написав Сергій Моргунов.

У Вінниці помер Анатолій Ворона. 32 роки життя віддав роботі в правоохоронних органах

Нагадаємо, стало відомо, що під завалами зруйнованого рашистами аеропорту загинуло дев'ятеро людей. Це п'ятеро цивільних та четверо військових.

Читайте також

Вінниця передала дрони, тепловізори, тепловізійні приціли та сухі душі 18-й Слов'янській бригаді
Детальніше
У водоймі в Немирівській громаді знайшли тіло мертвого чоловіка
Детальніше
Посмертно нагородили чотирьох Героїв з Тульчинської громади
Детальніше
Відсвяткував річницю шлюбу з дружиною та двома дітками, а через два тижні загинув - Жмеринка попрощалась з Героєм
Детальніше
Понівечила могили Да Вінчі, Джуса та Павла Петриченка: поліцейські затримали 60-річну правопорушницю
Детальніше
Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken
Детальніше