У Вінниці поліцейські готові до загострення обстановки та нештатних ситуацій

У Вінниці поліцейські готові до загострення обстановки та нештатних ситуацій

11:03 31.01.2022

29 січня на базі Вінницького апеляційного суду поліцейські разом із працівниками територіального управління Служби судової охорони  та рятувальниками  відпрацьовували спільні дії  під час нештатних ситуацій в приміщенні суду, конвоюванні затриманих та взятих під варту осіб.

У навчаннях взяли участь поліцейські роти конвойної служби, кінологи, вибухотехніки, бійці роти поліції особливого призначення, поліції діалогу та Вінницького районного управління поліції.

У ході першого етапу навчань відпрацьовувався порядок спільних дій у разі виникнення пожежі або задимлення в приміщенні суду, зокрема евакуація присутніх громадян, надання постраждалим першої домедичної допомоги, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Вінниці поліцейські готові до загострення обстановки та нештатних ситуацій

Також був відпрацьований алгоритм дій кожної служби, пов’язаних із загостренням обстановки в залі судових засідань та на прилеглій до суду території, порушень публічної безпеки в приміщенні суду та під час конвоювання осіб, що перебувають під вартою.

У Вінниці поліцейські готові до загострення обстановки та нештатних ситуацій

Крім того, поліцейські вибухотехнічного відділу ГУНП у Вінницькій області продемонстрували та роз’яснили присутнім алгоритм першочергових дій у разі виявлення у приміщенні підозрілих речей, схожих на вибухонебезпечні предмети.  Учасників навчань ознайомили зі зразками вибухових пристроїв, їх технічними характеристиками та способами приведення в дію, - додають у поліції.

У Вінниці поліцейські готові до загострення обстановки та нештатних ситуацій

За словами заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, такі тактико-спеціальні навчання надзвичайно важливі для відпрацювання чітких і злагоджених дій усіх правоохоронних підрозділів  задля забезпечення безпеки громадян під час судових процесів.

Нагадаємо, 
 

Читайте також

Амфетамін у гаражі поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Амфетамін у гаражі: поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Детальніше
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Детальніше
Спецоперація у Тульчинському районі за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Спецоперація у Тульчинському районі: за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Детальніше
Поминальні вихідні на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Поминальні вихідні: на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Детальніше
Матюки замість перепустки нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Матюки замість перепустки: нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Детальніше
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці: за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Детальніше