У Вінниці перевірять, як працюють системи автоматичного відкриття замків в укриттях

У Вінниці перевірять, як працюють системи автоматичного відкриття замків в укриттях

10:01 05.07.2024

У Вінниці перевірять, як спрацьовують системи автоматичного відкриття замків в найпростіших укриттях в умовах регулярних відключень електроенергії. Відповідне доручення дав міський голова Сергій Моргунов.

Відповідно до доручення, профільні підрозділи Вінницької міськради, управляючі компанії та ОСББ мають перевірити роботу автоматичних замків, забезпечити постійне підключення систем до мережі інтернету та, при потребі, усунути недоліки в самих сховищах, зокрема в частині їх доступності.

За словами Сергія Моргунова, 5 липня у зв'язку з перебоями в електропостачанні важливо розуміти, як працюють електронні замки в укриттях, як перебої з електропостачанням впливають на їхню роботу, чи є інтернет.

Перші в Україні

Вінниця стала першим містом в Україні, де запровадили систему автоматичного відкриття укриттів. Ця робота розпочалась близько року тому з укриттів, які знаходяться в навчальних закладах громади. Згодом такі системи почали встановлювати й в інших комунальних закладах та житловому секторі міста.

Слідкувати за їхньою роботою мають балансоутримувачі приміщень.

Нагадаємо, у Стадницькому старостинському окрузі в селі Малі Крушлинці Вінницької громади завершили ремонт укриття для учнів ліцею та відвідувачів дитячого садка «Яблунька». Як розповідають у департаменті освіти Вінницької міської ради, оскільки в ліцеї не було підвального приміщення, яке можна було адаптувати в найпростіше укриття, було ухвалено рішення зробити його поруч із закладом освіти.

Embedded thumbnail for У Вінниці перевірять, як працюють системи автоматичного відкриття замків в укриттях

Читайте також

Обговорили повоєнний розвиток і співпрацю у Вінницю завітав Посол Республіки Корея Пак Кічанг
Обговорили повоєнний розвиток і співпрацю: у Вінницю завітав Посол Республіки Корея Пак Кічанг
Детальніше
У вінницькому ліцеї №17 відкрили клас безпеки вчать берегти себе й рятувати інших
У вінницькому ліцеї №17 відкрили клас безпеки: вчать берегти себе й рятувати інших
Детальніше
У Вінниці обговорили дотримання заходів безпеки під час свята Хануки
У Вінниці обговорили дотримання заходів безпеки під час свята Хануки
Детальніше
Щодня підтримують оборонців у Вінниці відзначили волонтерів громади
Щодня підтримують оборонців: у Вінниці відзначили волонтерів громади
Детальніше
Медаль «За сприяння Збройним Силам України» отримав у Вінниці лікар Юрій Козак
Медаль «За сприяння Збройним Силам України» отримав у Вінниці лікар Юрій Козак
Детальніше
У Вінниці відбулось розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
У Вінниці відбулось розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
Детальніше