У Вінниці перевірять, як працюють системи автоматичного відкриття замків в укриттях

У Вінниці перевірять, як працюють системи автоматичного відкриття замків в укриттях

10:01 05.07.2024

У Вінниці перевірять, як спрацьовують системи автоматичного відкриття замків в найпростіших укриттях в умовах регулярних відключень електроенергії. Відповідне доручення дав міський голова Сергій Моргунов.

Відповідно до доручення, профільні підрозділи Вінницької міськради, управляючі компанії та ОСББ мають перевірити роботу автоматичних замків, забезпечити постійне підключення систем до мережі інтернету та, при потребі, усунути недоліки в самих сховищах, зокрема в частині їх доступності.

За словами Сергія Моргунова, 5 липня у зв'язку з перебоями в електропостачанні важливо розуміти, як працюють електронні замки в укриттях, як перебої з електропостачанням впливають на їхню роботу, чи є інтернет.

Перші в Україні

Вінниця стала першим містом в Україні, де запровадили систему автоматичного відкриття укриттів. Ця робота розпочалась близько року тому з укриттів, які знаходяться в навчальних закладах громади. Згодом такі системи почали встановлювати й в інших комунальних закладах та житловому секторі міста.

Слідкувати за їхньою роботою мають балансоутримувачі приміщень.

Нагадаємо, у Стадницькому старостинському окрузі в селі Малі Крушлинці Вінницької громади завершили ремонт укриття для учнів ліцею та відвідувачів дитячого садка «Яблунька». Як розповідають у департаменті освіти Вінницької міської ради, оскільки в ліцеї не було підвального приміщення, яке можна було адаптувати в найпростіше укриття, було ухвалено рішення зробити його поруч із закладом освіти.

Читайте також

Вінничан закликають не користуватися ліфтами за 10-15 хвилин до аварійних відключень
Детальніше
Поліцейські Вінниччини застерігають від аферистів - “працівників банку”
Детальніше
Міський голова у Вінниці зустрівся з рідними полеглих оборонців
Детальніше
Рятувальники Вінниччини провели безпековий захід для дітей
Детальніше
"Не паркуй автівку на гідранті"! Чому не можна залишати авто на червоних люках?
Детальніше
Як захиститись від впливу ультрафіолету та зробити свій відпочинок безпечним? Поради експертів
Детальніше