У Вінниці освітяни обговорювали сучасні підходи у навчанні під час війни

У Вінниці освітяни обговорювали сучасні підходи у навчанні під час війни

16:11 03.06.2024

У Вінниці 3 червня на базі ліцею №2 в межах проєкту Global Teacher Prize Ukraine 2024 провели освітню дискусію. Організували подію представники громадської спілки «Освіторія» спільно з департаментом освіти Вінницької міської ради.

Мета заходу – поширення інформації про освітні ініціативи, підтримка вчителів та обмін досвідом.

Як розповіла директорка департаменту освіти Оксана Яценко, на освітній дискусії зібрались 170 вчителів Вінницької громади, щоб отримати корисні знання та навички для подальшої роботи зі своїми учнями. Зараз діти потребують більше простору для реалізації свого потенціалу в сучасному суспільстві й вчителі є надійною підтримкою та опорою для молодого покоління.

Дискусійні панелі на тему освітніх трансформацій, майстеркласи та натхнений нетворкінг – це все й багато іншого підготували організатори для учасників.

Вінницькі педагоги та фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine Владислав Качур та Олег Слушний провели освітні майстерки, а також поділилися з колегами практичними кейсами та мотиваційними порадами. Крім того, організатори надали учасникам інформаційні довідки щодо подальших цікавих ініціатив та проєктів, в яких освітяни можуть взяти участь.

За словами спікерів події, такі заходи необхідні саме для того, щоб галузь освіти продовжувала розвиватися й навали якісні освітні послуги.

Важливо спостерігати, як трансформується освітнє середовище, особливо – під час війни. Такі заходи мають на меті не лише поширення інформації, але й створення сприятливого середовища для обміну досвідом та інноваційними практиками серед вчителів. Віримо, що саме спільна робота та взаємна підтримка сприятимуть підвищенню престижу професії вчителя та розвитку освіти в Україні, – повідомила спікерка Юлія.

Учасники цього проєкту переконані, що для підвищення кваліфікації та професійного зростання постійно потрібно пізнавати нове:

Цього разу завдяки "Освіторії" ми порушили та обговорили важливі питання щодо розвитку освіти у місті та Україні загалом, а також отримали успішні кейси від спікерів, – поділилася учасниця зустрічі пані Вікторія.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді для школярів пролунає Останній дзвоник. У кожному закладі освіти захід із завершення навчального року 2023-2024 проводили за окремим розкладом.

Читайте також

У Вінниці стартує Школа екологічного туризму для дітей та підлітків
Детальніше
Вінницький технічний університет кращий у місті за висновками Transparent Ranking
Детальніше
У Вінниці обговорили проєкт містобудівної документації
Детальніше
Вінничан запрошують обговорити проєкт Комплексного плану просторового розвитку громади
Детальніше
Ще з півсотні вінничан і переселенців долучились до курсів розмовної української мови
Детальніше
Вступ 2024: стартувала реєстрація електронних кабінетів для вступників
Детальніше