У Вінниці оприлюднили результати експерименту з “круговим рухом” на перехресті Коріатовичів - Оводова

У Вінниці оприлюднили результати експерименту з “круговим рухом” на перехресті Коріатовичів - Оводова

13:49 22.04.2021

Моніторинг роботи в тестовому режимі кругового перехрестя вул. Князів Коріатовичів та вул. Оводова, який проводиться з 13 березня, показав, що у пікові години спостерігається певне зменшення загальної пропускної здатності перехрестя у порівнянні зі світлофорним регулюванням в межах 3-5%.

Про це 21 квітня поінформувала Агенція просторового розвитку.

Водночас слід зазначити помітні нерівномірності у транспортних потоках у різні дні, які круговий рух дає можливість збалансовувати, - додають у агенції.

Починаючи з вівторка, 16 березня, на прилеглих перехрестях (Коріатовичів-Городецького та Маяковського-Гліба Успенського) було змінено циклограми з метою надати більший пріоритет транспортним потокам, що рухаються від кругового перехрестя.

Проте перехрестя Коріатовичів-Городецького під час усього періоду моніторингу залишається "найвужчим" місцем цього вузла. 

В частині безпеки руху спостерігається значна кількість порушень правил проїзду перехрестя, а саме ненадання переваги транспорту, що рухається по колу та поворот з неправильно вибраної смуги руху. В середньому відбувається близько 60 таких порушень за годину.

Зараз компанією Урбан Прогрес  на замовлення Агенції просторового розвитку виконується порівняння світлофорного регулювання та кругового руху, а також підготовка подальших кроків, передбачених Концепцією реорганізації мобільності в центральній частині міста, а саме: опрацювання можливості організації двостороннього руху на вул. Городецького та зміна режимів роботи світлофорів на перехрестях Коріатовичів-Городецького та Маяковського-Гліба Успенського.

Відеозаписи, на основі яких були виконані розрахунки, можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, хто кому перешкода? Тест-драйв кругового руху біля староміського мосту.

Читайте також

У Вінниці водій BMW не впорався із керуванням та протаранив дерево
Детальніше
Водій автобуса збив велосипедистку - мешканку Вінницького району госпіталізували
Детальніше
Під колесами Audi загинув 56-річний велосипедист з Вінницького району
Детальніше
Хмільничанин на викраденому авто вибив ворота власника та в’їхав у сусідський паркан
Детальніше
Водійка автомобіля Mazda в'їхала у відбійник під Вендичанами
Детальніше
У Хмільницькому районі пішохід вибіг на дорогу під колеса Volkswagen
Детальніше