У Вінниці онкоцентр отримав авто для транспортування пацієнтів

У Вінниці онкоцентр отримав авто для транспортування пацієнтів

17:17 26.08.2024

У Вінниці Подільський регіональний онкологічний центр отримав автомобіль для транспортування пацієнтів.

Про це 26 серпня інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Автомобіль марки Volkswagen Crafter передали закладу благодійники. Він облаштований спеціальним підйомником для людей з інвалідністю, — йдеться у повідомленні.

Автомобіль підходить для перевезення, як паліативних пацієнтів, так і тих, хто потребує реабілітаційної допомоги.

У Вінниці онкоцентр отримав авто для транспортування пацієнтів

Нагадаємо, нову машину "швидкої" Подільський регіональний центр онкології отримав від закордонних друзів та "Подільської громади". Автомобіль укомплектований усіма зручностями для лікарів та пацієнтів.

Читайте також

ДТП у Гайсині літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
ДТП у Гайсині: літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині зупинили п'яного водія він кермував авто, яке було в розшуку
На Вінниччині зупинили п'яного водія: він кермував авто, яке було в розшуку
Детальніше
Врятували кошеня, яке застрягло під капотом авто у Вінниці
Врятували кошеня, яке застрягло під капотом авто у Вінниці
Детальніше