У Вінниці онкоцентр отримав авто для транспортування пацієнтів

У Вінниці онкоцентр отримав авто для транспортування пацієнтів

17:17 26.08.2024

У Вінниці Подільський регіональний онкологічний центр отримав автомобіль для транспортування пацієнтів.

Про це 26 серпня інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Автомобіль марки Volkswagen Crafter передали закладу благодійники. Він облаштований спеціальним підйомником для людей з інвалідністю, — йдеться у повідомленні.

Автомобіль підходить для перевезення, як паліативних пацієнтів, так і тих, хто потребує реабілітаційної допомоги.

У Вінниці онкоцентр отримав авто для транспортування пацієнтів

Нагадаємо, нову машину "швидкої" Подільський регіональний центр онкології отримав від закордонних друзів та "Подільської громади". Автомобіль укомплектований усіма зручностями для лікарів та пацієнтів.

Читайте також

Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
159 штрафів за перевантажені фури на Вінниччині область в цьому антирейтингу на другому місці в Україні
159 штрафів за перевантажені фури на Вінниччині: область на другому місці в українському антирейтингу
Детальніше
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Детальніше
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
Детальніше