У Вінниці онкоцентр отримав авто для транспортування пацієнтів

У Вінниці онкоцентр отримав авто для транспортування пацієнтів

17:17 26.08.2024

У Вінниці Подільський регіональний онкологічний центр отримав автомобіль для транспортування пацієнтів.

Про це 26 серпня інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Автомобіль марки Volkswagen Crafter передали закладу благодійники. Він облаштований спеціальним підйомником для людей з інвалідністю, — йдеться у повідомленні.

Автомобіль підходить для перевезення, як паліативних пацієнтів, так і тих, хто потребує реабілітаційної допомоги.

У Вінниці онкоцентр отримав авто для транспортування пацієнтів

Нагадаємо, нову машину "швидкої" Подільський регіональний центр онкології отримав від закордонних друзів та "Подільської громади". Автомобіль укомплектований усіма зручностями для лікарів та пацієнтів.

Читайте також

Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Детальніше
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше
ДТП у Гайсині літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
ДТП у Гайсині: літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше