У Вінниці на двох вулицях в районі Корея збудували нову мережу каналізації

У Вінниці на двох вулицях в районі Кореї збудували нову мережу каналізації

16:02 07.06.2021

У Вінниці тривають роботи з будівництва мереж каналізації. Нещодавно проклали труби на ділянці по вул Грохольських та завершені роботи по 1 провулку Бестужева, що на Кореї. Також триває будівництво по вулиці Кутузова у мікрорайоні Старе місто.

У Вінниці триває реалізація перспективного плану будівництва каналізаційних мереж у приватному секторі. Адже підключення будинків до централізованої мережі водовідведення для мешканців набагато зручніше та економніше, ніж використання вигрібних ям.

На минулому тижні  завершено будівництво мережі каналізації на ділянці по вул. Грохольських. А саме, від 1-го провулку Бестужева до каналізаційно-насосної станції, яку планується збудувати в поточному році по 2-му провулку Бестужева. Тут збудовано 175 метрів погонних мереж каналізації. Також нещодавно завершено й будівництво водовідведення по 1-му провулку Бестужева - збудовано 144 м.п, – каже заступник директора департаменту  міського господарства Олександр Зімбовський.

Ці роботи  виконувались за програмою співфінансування, де частина коштів надається з бюджету громади, решту – збирають самі жителі  цих вулиць. Завдяки будівництву мережі каналізування по 1-му провулку Бестужева та на ділянці по вул. Грохольських  у майбутньому близько 70 приватних будинків матимуть можливість доєднатись до нової централізованої мережі.

Також будівництво мереж каналізації ведеться і на Старому місті в  квартальному  комітеті  "Добробут". У цьому році тут прокладено 140 погонних метрів мережі каналізації по вул. Кутузова. Роботи продовжуватимуться.

Нагадаємо, У Вінниці на будівництво мереж каналізування виділяють 1,8 млн грн

Читайте також

У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку
Детальніше
Муніципальне житло: найбільша квота для учасників російсько-української війни
Детальніше
У Вінниці в будинку на Андрія Первозванного, 50 замінили старі вікна на сучасні
Детальніше
У Вінниці провели чергове жеребкування для учасників програми «Муніципальне житло»
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на Дмитра Білоконя встановлюють пандус
Детальніше
У Вінниці модернізовують будинки за підтримки міської ради й держави
Детальніше