У Вінниці вручили премії ліквідаторам аварії на ЧАЕС

У Вінниці ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС вручили премії

13:27 14.12.2021

14 грудня в Україні - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. З цієї нагоди вінничан, які ціною власного здоров'я врятували тисячі життів, нагородили подяками та преміями від міської ради.

Ліквідатори аварії змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС і захистити людство від жахливої катастрофи. На початку зібрання до присутніх звернулася заступниця міського голови Галина Якубович. Вона подякувала ліквідаторам за їхню мужність та героїзм.

Передаю вам вітання від міського голови Сергія Моргунова та депутатського корпусу Вінницької міської ради. Щиро дякую за те, що ви ліквідували цю страшну трагедію. Дякую за той подвиг, який ви зробили для всього світу. Ви врятували життя майбутнім поколінням. Бажаю здоров'я вам та вашим родинам. Дякую від всієї Вінницької територіальної громади, - каже заступниця міського голови Галина Якубович.

У Вінниці вручили премії ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Станом на 1 грудня 2021 року на обліку в департаменті соціальної політики Вінницької міської ради перебуває 2 481 людина, яка постраждала від наслідків аварії на ЧАЕС.

У Вінниці вручили премії ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Всього у Вінниці проживає близько 1400 ліквідаторів трагедії. Для людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи діють державні та муніципальні компенсації і пільги, - зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

У Вінниці вручили премії ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Пам'ять загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання.

Нагадаємо, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС Микола Бойчук розповів про те, як живуть сьогодні ліквідатори наслідків найстрашнішої аварії в історії людства.

Читайте також

На Європейській площі у Вінниці встановлюють прапорці у пам'ять про загиблих Героїв
Детальніше
У Вінниці вшанували пам'ять тих, хто загинув у Другій світовій війні
Детальніше
«Внук питає – дідусю, ти що безсмертний?»: вінницький ліквідатор ЧАЕС пригадав історію катастрофи
Детальніше
На роковини Чорнобильської катастрофи у Вінниці вшанували пам’ять жертв аварії
Детальніше
У день 38-ї річниці Чорнобильської трагедії відзначили вінницьких ліквідаторів аварії
Детальніше
38 роковини аварії на Чорнобильській АЕС
Детальніше