У Вінниці комунальники наводять лад у багатоповерхівках

У Вінниці комунальники наводять лад у багатоповерхівках

15:21 07.04.2022

Щороку в рамках весняних заходів у багатоквартирних будинках Вінницької громади проводиться прибирання та миття під’їздів.

Ці роботи проводяться на замовлення мешканців висоток, які підписали договори з управлінськими компаніями на ці послуги.

Це традиційні роботи, які вінницькі комунальники проводять навесні. Нині до прибирання та миття під’їздів залучили близько двох сотень двірників. Вони миють панелі, поручні, сходові клітини, вікна. Такі роботи ми проводимо лише за згодою мешканців. Вони підписують договір та замовляють цю послугу, а працівники управлінських компаній її надають. Цьогоріч після зими заплановано прибрати 2139 під’їздів будинків житлового фонду. Нині роботи виконані на 56%, - говорить заступник директора департаменту житлового господарства міської ради Сергій Гречанюк.

Він зазначає, що для того, аби під’їзди мали належний вигляд, прибирання має проводитись у всіх багатоповерхівках міста.

Тому закликає провести заходи по впорядкуванню під’їздів багатоквартирних будинків ОСББ та мешканців висоток, які досі не включили ці роботи до договору на управління з управлінськими компаніями.

Нагадаємо, міжсезонне прибирання у Вінницькій міській територіальній громаді розпочали на початку березня, як тільки дозволила погода. До нього залучили 60 працівників та спеціалізовану техніку комунального підприємства "Вінницьке шляхове управління".

Читайте також

У Вінниці біля житлового будинку на Академіка Янгеля, 58 встановили підйомник
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Вінничан закликають не користуватися ліфтами за 10-15 хвилин до аварійних відключень
Детальніше
Вінниця компенсує 40% вартості встановлення сонячних електростанцій
Детальніше
У Вінниці біля будинку на Академіка Янгеля, 58 встановлять пандус-підйомник
Детальніше
У вінницькій багатоповерхівці на Дмитра Майбороди, 37 розпочали заміну кабіни ліфта
Детальніше