У Вінниці комунальники фарбують опори дорожніх знаків та світлофорів

У Вінниці комунальники фарбують опори дорожніх знаків та світлофорів

16:01 22.03.2022

Щороку навесні, як тільки дозволяє погода, працівники Вінницького комунального підприємства "Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху" розпочинають ремонтні роботи на дорогах міста. Вони фарбують опори дорожніх знаків та світлофорних об’єктів.

Цьогоріч ці роботи розпочали 22 березня на вулицях Соборній, Магістратській, Князів Коріатовичів, а також на площі Героїв Чорнобиля.

З року в рік в березні, з настанням сприятливої погоди, ми розпочинаємо ремонтні роботи на автошляхах Вінниці. Ми зазвичай розробляємо графік робіт. Спершу фарбуємо опори дорожніх знаків та світлофорів, а в квітні будемо поновлювати дорожню розмітку. В першу чергу працюємо на центральних вулицях міста, згодом переходимо на другорядні. Сьогодні, 22 березня, дві бригади приступили до фарбування опор дорожніх знаків та світлофорів на вулицях: Соборна, Магістратська, Князів Коріатовичів, а також на площі Героїв Чорнобиля. Ці роботи необхідні для впорядкування та підвищення безпеки руху як для водіїв, так і для пішоходів, - говорить директор "СМЕД ОДР" Сергій Чернов.

Він додає, що до кінця місяця планують пофарбувати якомога більше опор дорожніх знаків та світлофорних об’єктів, а загалом ці роботи триватимуть до червня.

З першого квітня працівники "СМЕД ОДР" також розпочнуть роботи з поновлення дорожньої розмітки на дорогах Вінниці, в тому числі на нерегульованих пішохідних переходах та зупинках громадського транспорту.

Нагадаємо, У Вінницькій міській територіальній громаді дорожні служби приступили до робіт з поточного ремонту доріг з використанням рециклерів. Першочергово вони виконуватимуться на вулицях, де інтенсивний трафік і проходять основні маршрути громадського транспорту.

Читайте також

Де у Вінниці тривають планові роботи на мережах 19 липня - повний перелік
Детальніше
Працюють у штатному режимі - ситуація на комунальних мережах 18 липня
Детальніше
Лагодитимуть водогони та електромережі – плани «Цілодобової варти» 17 липня
Детальніше
«Цілодобова варта» проінформувала про планові заходи 16 липня
Детальніше
Де тривають планові ремонтні роботи у Вінниці 15 липня – повний перелік
Детальніше
У Вінниці на перехрестях замінять блоки безперебійного живлення світлофорів
Детальніше