У Вінниці формують фокус-групи в межах роботи над Планом управління відходами громади

У Вінниці формують фокус-групи в межах роботи над Планом управління відходами громади

14:58 17.06.2024

У Вінниці продовжується активна робота над Планом управління відходами громади. Її важливою складовою є формування фокус-груп, які будуть спеціалізуватися у поводженні з побутовими, промисловими, медичними, небезпечними, органічними, електронними відходами. 

Про це розповідають у департаменті відновлення та розвитку Вінницької міської ради.

Директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міськради Ольга Ремешевська розповідає, що долучитися до фокус-груп можуть всі охочі мешканці нашої громади. Для цього потрібно заповнити гугл-форму за посиланням.

Серед основних завдань учасників фокус-груп будуть вивчення ставлення та поведінки мешканців громади щодо відходів, виявлення проблемних моментів у частині поводження з різними видами сміття, а також напрацювання та реалізація кращих практик управління відходами точково та в цілому в громаді. Такі напрацювання та активність громадськості допоможуть нам зібрати детальну інформацію про поточні виклики в цій сфері, знайти шляхи для їхнього вирішення, зібрати ідеї для покращення системи поводження з відходами на території Вінницької міської територіальної громади, – розповіла директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська.

За результатами роботи фокус-груп формуватимуться основні механізми управління відходами на території Вінницької міської територіальної громади, які й увійдуть надалі до однойменного Плану.

Нагадаємо, у хабі «Місто змістів» відбулось перше засідання робочої групи, яка працює над розробкою Плану управління відходами Вінницької міської територіальної громади. Під час зустрічі обговорили поточну роботу над розробкою документа, який у майбутньому стане важливим кроком у частині реформування політики управління відходами та реалізації Зеленого курсу Вінниці.

Читайте також

У Вінниці обговорили проєкт містобудівної документації
Детальніше
Вінничан запрошують обговорити проєкт Комплексного плану просторового розвитку громади
Детальніше
Крок до ефективного управління відходами - у Вінниці ініціюють роботу тематичних фокус-груп
Детальніше
На сесії міськради затвердили Програму розвитку безбар'єрного простору Вінницької громади
Детальніше
У Вінниці ухвалили проєкт Програми комплексного відновлення території
Детальніше
Реагування на звернення вінничан – пріоритет роботи Асоціації органів самоорганізації населення
Детальніше