У Вінниці триває розробка Плану управління відходами у громаді

У Вінниці триває розробка Плану управління відходами у громаді

15:54 12.06.2024

11 червня у хабі «Місто змістів» відбулось перше засідання робочої групи, яка працює над розробкою Плану управління відходами Вінницької міської територіальної громади.

Під час зустрічі обговорили поточну роботу над розробкою документа, який у майбутньому стане важливим кроком у частині реформування політики управління відходами та реалізації Зеленого курсу Вінниці.

У Вінниці триває розробка Плану управління відходами у громаді

Як зазначила начальниця відділу екологічної політики департаменту відновлення та розвитку ВМР Світлана Юзвак, до складу робочої групи долучені фахівці з різних галузей: це і представники профільних структурних підрозділів Вінницької міської ради та Вінницької ОВА, старостинських округів громади, комунальних підприємств міста та області, науковці, представники громадських організацій, підприємницької спільноти тощо.

Зібравши таку велику команду спеціалістів, ми зможемо комплексно підійти до вирішення питань, пов’язаних з відходами у сфері виробництва та споживання, а також обрати найоптимальніші підходи щодо поводження з ними. Тож разом з колегами визначаємо пріоритети, відповідно до яких рухатиметься наша громада в майбутньому, – сказала Світлана Юзвак.

Під час зустрічі представники Вінницького національного технічного університету поділилися з присутніми про нові дослідження в галузі екології, хімії та технології захисту довкілля, а начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий розповів про норми чинного природоохоронного законодавства та відповідальність, яка передбачена за його порушення.

Нагадаємо, Вінниця також співпрацює з естонською організацією Green Urban Governance Competence Centre в межах проєкту Tallinn Green Governance Consultation, який передбачає надання безкоштовних експертних консультацій в частині розробки Плану управління відходами у нашій громаді.

Читайте також

Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
Суха трава та стерня протягом доби горіла у чотирьох районах Вінницької області
Детальніше
До Агрономічної громади завітала гуманітарна місія «Проліска»
Детальніше
До Вінниці завітала делегація з Одеської області поділитися досвідом теплопостачання
Детальніше
У Вінниці обговорили кластерний підхід у розвитку економіки
Детальніше
Засідання фокус-групи щодо медичних відходів відбулося у Вінниці
Детальніше