У Вінниці діти із багатодітних родин долучилися до заходу з плетіння маскувальних сіток

У Вінниці діти із багатодітних родин долучилися до заходу з плетіння маскувальних сіток

16:12 27.12.2023

У Вінниці в молодіжному центрі «Квадрат» 27 грудня зібралося близько 50 дітей з багатодітних родин. Вони долучилися до заходу «Дружна родина – міцна Україна!», під час якого плели маскувальні сітки для наших оборонців. 

Організатор події – департамент соціальної політики міської ради спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом та волонтерською спільнотою «Чарівна мережка».

Сьогоднішній захід направлений, в першу чергу, на підтримку наших військових. Важливо, що такі події об’єднують суспільство задля допомоги ЗСУ. Наші оборонці мають пам’ятати, що в них є потужний тил, їхні родини захищені, і всі українці чекають на них вдома. Плетіння сіток важливо також для дітей, тому що дозволяє юним вінничанам бути корисними і дотичними до майбутньої Перемоги. Дивлячись в очі юних волонтерів, розумію, що вони – не тільки майбутнє України, але й сьогодення, – зазначає Юлія Приймак – керівниця Центрального представництва Координаційного Штабу з питань поводження з військовополоненими, депутатка Вінницької міської ради та координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

У заході «Дружна родина – міцна Україна!» взяли участь близько 50 дітей спільно з батьками, а також учасники волонтерського загону. Дітям роздали солодкі подарунки від департаменту соціальної політики Вінницької міськради.

Плетіння маскувальних сіток об’єднало навколо себе людей різного віку: літніх людей, дорослих, дітей. У сьогоднішньому заході беруть участь, зокрема, дітки з багатодітних родин та учасники волонтерського загону, створеного на базі департаменту соціальної політики. Це мотивована активна молодь, яка прагне допомогти нашим військовим. Дякую нашим волонтерам, усім небайдужим, які мають спільну мету - це Перемога України, – зазначила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Очільниця спільноти «Чарівна мережка» Валентина Процюк, виконувачка обов’язків директора молодіжного центру «Квадрат» та координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Надія Мельник розповіли, що запит на маскувальні сітки є постійно, тож працюють над їх плетенням кожного дня, навіть у вихідні дні.

У Вінниці діти із багатодітних родин долучилися до заходу з плетіння маскувальних сіток

У заході взяла участь, зокрема, сім’я Мончак. Тато родини брав участь в АТО/ООС з 2014 року, а також захищає Україну з початку повномасштабного вторгнення.

Діти розуміють, що поки тато служить у війську, вони теж можуть долучитися до допомоги військовим, зробити свій внесок у наближення перемоги. Тому беремо участь і в плетінні сіток, і в шкільних благодійних заходах на підтримку ЗСУ. Зі слів чоловіка знаю, що малюнки, листи від дітей – важливі для військових, зігрівають їм серце, – розповідає Тетяна Мончак, яка виховує чотирьох дітей.

Нагадаємо, у Центрі культури та дозвілля Калинівської міської ради встановили вже другий станок для плетіння сіток. Людей запрошують приходити та допомагати плести сітки.

Embedded thumbnail for У Вінниці діти із багатодітних родин долучилися до заходу з плетіння маскувальних сіток

Читайте також

Вінниця передала п'яти бригадам 500 FPV-дронів та 25 квадрокоптерів Matrice 4E
Вінниця передала п'яти бригадам 500 FPV-дронів та 25 квадрокоптерів Matrice 4E
Детальніше
Краєзнавство, мистецтво і ляльковий театр чим здивував школярів проєкт «Знайди себе»
Краєзнавство, мистецтво і ляльковий театр: чим здивував школярів проєкт «Знайди себе»
Детальніше
Усмішки замість тривог 50 дітей завітали до Подільського зоопарку
Усмішки замість тривог: 50 дітей завітали до Подільського зоопарку
Детальніше
У Вінниці передали два автомобілі для бойових підрозділів Повітряних Сил
У Вінниці передали два автомобілі для бойових підрозділів Повітряних Сил
Детальніше
Підтримка для Покровського напрямку «Червона калина» отримала дрони від Вінниці
Підтримка для Покровського напрямку: «Червона калина» отримала дрони від Вінниці
Детальніше
Каруселі замість тривог у Вінниці дітям подарували день відпочинку в парку
Каруселі замість тривог: у Вінниці дітям подарували день відпочинку в парку
Детальніше