У Вінниці будують мережі каналізації та водопостачання

У Вінниці будують мережі каналізації та водопостачання

09:36 24.11.2021

У Вінниці тривають роботи з будівництва водопровідної мережі у приватному секторі, тут прокладають і мережу каналізації. Також за цей рік у Вінницькій міській територіальній громаді відремонтували 78 криниць загального користування. Про це розповіла начальниця Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірина Односталко.

98% жителів Вінниці мають доступ до системи  централізованого водопостачання, тому основні заходи з водоочистки та водопідготовки покладені на комунальне підприємство "Вінницяоблводоканал".

На підприємстві є сучасна виробнича лабораторія, яка забезпечує на належному рівні контроль за якістю води в джерелі, по етапах очистки, перед надходженням питної води в мережу та в самій мережі. З метою забезпечення населення якісною питною водою, щорічно проводять промивання і хлорування водопровідних мереж. У цьому році вже промили і прохлорували десять резервуарів запасу води, промили 356 км водопровідних мереж – каже Ірина Односталко. 

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжують роботи щодо забезпечення мешканців приватного сектору централізованим водопостачанням. Будують мережу водопроводу від свердловини №1 до свердловини №2 в Стадниці. Завершують будівництво водопровідної мережі в Вінницьких Хуторах. Збудували мережу на Ватутіна та Савченка.

Продовжують роботи з будівництва мереж каналізації по місту. Здали в експлуатацію мережі каналізації на вулицях Тимофіївській, Савченка, Марцелія Високінського, Івана Виговського, Комарова, I-II провулках Степовому, Барському шосе. Збудували мережу каналізації на вулицях Кузнєцова, Ватутіна, Трублаїні, I-II провулках Трублаїні. Розпочали роботи на провулку Бестужева, вулицях Бестужева та Тропініна, – каже Ірина Односталко.

Контроль за станом водопостачання до помешкань вінничан є одним із основних напрямків роботи Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Протягом цього року якість питної води в резервуарах чистої води водопровідної станції, на насосних станціях "Старе місто" та "Вишенька", за даними Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, відповідала нормативним значенням по мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам. Тобто, якість води, яка подається в централізовану мережу міста, відповідає санітарним вимогам, – розповіла Ірина Односталко.

Нагадаємо, в одному із приватних секторів Вінниці тривають роботи з установлення каналізації. Частину коштів виділили з міського бюджету, а решту - жителі будинків.

Читайте також

Щонайменше у 15 криницях Вінницького району вода не відповідає питним стандартам
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше
Де у Вінниці 17 червня лагодять водогони та електромережі — повний перелік адрес
Детальніше
Де будуть проводити роботи на комунальних мережах Вінниці 14 червня
Детальніше
Перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 13 червня - повний список адрес
Детальніше
Вінницяоблводоканал запустив послугу для споживачів: передавати показники можна на електронну адресу
Детальніше