Вінничанка, яку на переході збив п'яний водій, померла

Вінничанка, яку на переході збив п'яний водій, померла

09:50 24.11.2021

23 листопада померла 53-річна вінничанка, яка отримала тяжкі травми в дорожньо-транспортній пригоді 18 листопада у Вінниці по вулиці Данила Нечая.

За попередньою інформацією слідства, вінничанка близько 18:30 перетинала проїзну частину дороги з велосипедом по пішохідному переході.

У цей час на неї наїхав автомобіль "Мерседес", за кермом якого перебував нетверезий 30-річний водій. Згідно з висновками експертизи, в його крові було 2 проміле алкоголю, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Водієві оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3  ст. 286-1 КК (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого). Такі дії караються позбавленням волі на строк до десяти років.

Слідство клопотатиме про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, в лікарню у важкому стані потрапила жінка, яку збив нетверезий водій "Мерседесу" на пішохідному переході. У потерпілої закрита черепно-мозкова травма та переломом обох гомілок.

Читайте також

Йому мало виповнитися 44 на Вінниччині вшанували пам’ять легендарного полковника КОРДу
Йому мало виповнитися 44: на Вінниччині вшанували пам’ять легендарного полковника КОРДу
Детальніше
«Людина великої душі» університетська спільнота Вінниці прощається з улюбленою наставницею
Вінниця у жалобі: пішла з життя талановита викладачка педуніверситету
Детальніше
Доброволець і воїн «Азову» Вінниця прощається з 30-річним штурмовиком
Доброволець і воїн «Азову»: Вінниця прощається з 30-річним штурмовиком
Детальніше
Посмертні ордени «За мужність» передали сім’ям трьох воїнів із Калинівської громади
Посмертні ордени «За мужність» передали сім’ям трьох воїнів із Калинівської громади
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Останній бій сержанта Вінниччина сумує за полеглим захисником Михайлом Зімовським
Останній бій сержанта: Вінниччина сумує за полеглим захисником Михайлом Зімовським
Детальніше