У Вінниці буде ще один тренувальний майданчик для боксерів

У Вінниці буде ще один тренувальний майданчик для боксерів

11:20 26.11.2021

Перевтілення заради спорту. У Вінниці на вул.Келецькій реставрують приміщення, яке невдовзі стане тренувальним майданчиком для боксерів. Адже цей вид спорту серед школярів користується неабиякою популярністю, констатують тренери. 

Наразі у Вінниці боксом займаються більше тисячі юних спортсменів. Повністю завершити ремонтні роботи планують вже у наступному році. Працюватиме зал для великого масиву Вишеньки. Адже цьому районі безкоштовних муніципальних залів для занять боксом немає. 

Тут буде розміщений ринг, боксерські тренажери, боксерські снаряди, тренувальний зал, де можна буде підвищити свою загальну фізичну підготовку, а на другому поверсі розташується адміністрація спортшколи, - каже директор міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Вінниця” Юрій Будяк.

Зручно та якісно

Найбільша гордість відремонтованої будівлі – спеціалізована зала для боксу. Аби вона з’явилася, будівельникам довелося зводити цілий поверх. Подбали тут і про сучасну вентиляцію. 

Можемо побачити наскільки потужна тут вентиляція. Повітря може прогріватися і подаватися тепле безпосередньо в спортзал, що дуже важливо для наших маленьких спортсменів, які тут будуть займатися, - говорить голова комітету по фізичній культурі і спорту міськради Сергій Краєвський.

А щоб спортсменам вистачало простору для тренувань, зал зробили прямокутним з високою стелею. Також для комфорту боксерів облаштували санітарний куточок.

Зручно, коли ти з залу зразу заходиш в роздягальню, яка є доволі велика. Біля роздягальні є кімната тренера, де можна переодягнутися скласти інвентар, зробити необхідні записи, зважити спортсменів. Далі можемо побачити в нас є дві гарних душових і санвузол, - додає Юрій Будяк.

У Вінниці буде ще один тренувальний майданчик для боксерів

Робітники кажуть, будівля була в занедбаному стані, тож до ремонту підійшли комплексно. Наразі вже провели демонтажні роботи, стіни утеплили, замінили всі вікна та завершують прокладати каналізаційні мережі.

Загалом на 70% роботи вже виконані. Фасад боксерського комплексу будівельники оздобили в червоно-сірих кольорах.

Боксерські перспективи

Бокс серед школярів користується неабиякою популярністю, констатують тренери. Наразі у Вінниці цим видом спорту займаються більше тисячі юних спортсменів. 

Приємно, що у Вінницькій територіальній громаді відкриється ще один спортивний об’єкт. Тому що коли наші діти при ділі, коли наші діти в спорті звичайно це ми розуміємо що ростимо правильне молоде покоління, - зауважив Сергій Краєвський.

У Вінниці буде ще один тренувальний майданчик для боксерів

Боксувати на новенькому рингу юні боксери будуть вже наступного року. 

Нагадаємо, вінницький боксер Олександр Железняк здобув "срібло" на XV Міжнародному турнірі, присвяченого Миколі Мангеру, який проходив із 1 по 7 квітня в Херсоні.

Читайте також

Для дітей, чиї батьки загинули на фронті або зникли безвісти, організували поїздку до міста Діжон
Детальніше
Міжуніверситетський турнір з Counter-Strike виграли студенти технічного університету
Детальніше
Поліція Вінницької області розшукує підлітка, який пішов з дому
Детальніше
Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше
Як відбувається процедура влаштування дітей у нові родини у Вінницькій громаді
Детальніше
Як проходять тренування художніх гімнасток в одній зі спортивних шкіл Вінниці
Детальніше