Боксер з Вінниці здобув “срібло” на турнірі у Херсоні

11:23 13.04.2021

Вінницький боксер Олександр Железняк став срібним призером XV Міжнародного турніру з боксу серед чоловіків.

Турнір, присвячений Миколі Мангеру, проходив із 1 по 7 квітня в Херсоні. У турнірі взяли участь боксери з десяти країн світу: Казахстан, Азербайджан, Марокко, Болгарія, Вірменія, Молдова, Намібія, Хорватія, Польща та Україна.

Змагалися спортсмени у восьми вагових категоріях, — інформує Вінницька облдержадміністрація.

У фіналі українець поступився чемпіону з Африки – Джуніасу Джонасу з Намібії. Змагався вінничанин у ваговій категорії – 63 кг. Перед цим у півфіналі здолав українця Дмитра Черняка.

Олександр Железняк – учень головного тренера збірної України Леоніда Лоївського.

Україну на міжнародному турнірі представляли 32 боксери. Національна збірна здобула перше місце у підсумковому заліку, отримавши 14 медалей: 5 золотих, 4 срібних та 5 бронзових.

Нагадаємо, вінницький “непереможний” боксер вперше програв на ринзі.

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»