У Вінницько-Барській єпархії ПЦУ  заснували жіночий монастир

У Вінницько-Барській єпархії ПЦУ  заснували жіночий монастир

13:30 26.07.2021
186

24 липня, в день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, під час Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Вінниці, митрополит Вінницький і Барський Симеон оголосив про заснування першого у Вінницько-Барській єпархії жіночого монастиря. Відповідне рішення було прийняте Священним Синодом Православної Церкви України.

Про це інформує пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Монастир названий на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці у пам’ять про Благовіщенську жіночу обитель, яка існувала у Вінниці з XVII по ХІХ століття. Відроджений жіночий монастир буде розміщуватися у Вінниці за адресою: вул. Магістратська, 162. Перше соборне богослужіння, яке очолить митрополит Симеон, відбудеться у обителі в суботу, 31 липня, початок о 9.00.

Указом Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія ігуменею монастиря призначена монахиня Єліконида (Воєвода). На Літургії, під час малого входу, митрополит Симеон прочитав молитви на поставлення монахині Єликоніди у чин ігумені, - повідомляє пресслужба єпархії.

У Вінницько-Барській єпархії ПЦУ  заснували жіночий монастир

Після закінчення Літургії Архіпастир побажав настоятельниці Божої допомоги у праці по розбудові обителі і організації чернечого життя.

Нехай Божа благодать і молитовний покров Пресвятої Богородиці завжди перебуває над сестрами, які будуть жити і молитися в монастирі, а також над тими, хто своєю працею і благодійною допомогою сприятиме його розвитку. І нехай усі, хто шукають духовної розради і підтримки знаходять їх щедро у стінах вінницької Благовіщенської обителі - сказав митрополит Симеон.

У Вінницько-Барській єпархії ПЦУ  заснували жіночий монастир

Нагадаємо, Священник Вінницько-Тульчинської єпархії підтримує бійців на Сході

Читайте також
У Вороновиці віряни моляться не у храмі, а в палаці Грохольських
Детальніше
У Вінницькому жіночому монастирі освятили та встановили на монастирській будівлі хрест
Детальніше
На Вінниччині митрополит Симеон відслужив літургію  в 135-річному храмі
Детальніше
У недільній школі Спасо-Преображенського кафедрального собору у Вінниці розпочався навчальний рік
Детальніше
На джерелі Пресвятої Богородиці в Літині звершили першу літургію
Детальніше
“Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова” тепер має друковану мапу
Детальніше