У Вінниці відновлюється робота станцій Nextbike

У Вінниці відновлюється робота станцій Nextbike

17:03 29.03.2021
10

З першого квітня у Вінниці відновлює роботу муніципальний велопрокат. У різних частинах міста на 25 велостанціях можна буде орендувати двоколісний транспортний засіб. Наразі налагоджують роботу станцій та доставляють на них байки. 

Запуск велопрокату Nextbike у Вінниці стартує першого квітня. Наразі станції працюють в тестовому режимі. Велосипеди, які пройшли технічне обслуговування, відсьогодні вже стоятимуть на станціях. Також їх продовжать доставляти і наступного тижня. Загалом на стаціях буде розміщено 180 байків, - розповів головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін. 

У Вінниці відновлюється робота станцій Nextbike

Представник компанії Nextbike Україна у Вінниці Олександр Царевський  зазначив,  що до 7 квітня при купівлі "місячного" абонементу повертають 50 грн на рахунок. Вартість такого абонементу 250 грн. Відзначимо, що абонемент діє у Вінниці, Львові, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. З усіма розцінками можна ознайомитися за посиланням 

Ми розконсервовуємо станції, тестуємо апаратуру і стартуємо. Якщо гарна, сонячна погода, то це гарна альтернатива громадському транспорту, - додав Олександр Царевський. 

У Вінниці відновлюється робота станцій NextbikeУ Вінниці відновлюється робота станцій NextbikeУ Вінниці відновлюється робота станцій Nextbike

Нагадаємо, Nextbike оновили у стилі бренду Вінниці

Читайте також
На Київщині на трасі збили на смерть велосипедистку - уродженку Вінниччини
Детальніше
У Вінниці під колеса авто потрапив 11-річний велосипедист
Детальніше
У Вінниці облаштують 11 кілометрів велосипедних шляхів
Детальніше
На чемпіонаті України з велоспорту вінничани здобули 12 медалей
Детальніше
У Вінниці велосипедист потрапив під колеса Audi
Детальніше
На Ямпільщині готуються до встановлення унікального пам'ятника велосипеду
Детальніше