У Вінниці відбувся ювілейний випуск слухачів проєкту “Україна – Норвегія”

У Вінниці відбувся ювілейний випуск слухачів проєкту “Україна – Норвегія”

11:41 08.06.2021
39

5 червня відбулися урочистості з нагоди 10-го випуску слухачів проєкту “Україна – Норвегія. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему”.

35 майбутніх підприємців впродовж трьох місяців отримували актуальні знання з підприємництва та інформаційних технологій у бізнесі, котрі сприятимуть їхньому становленню як підприємців.

Три місяці навчання принесуть у ваше життя зміни. Позитивні зміни. А якщо потребуватимете підтримки, завжди можете звернутися до нашої громадської організації Центр соціальної адаптації і розвитку, яка готова з вами і надалі підтримувати відносини й допомагати, - зазначив керівник проєкту у ВНТУ та директор Міжнародного центру “Україна ‒ Норвегія”, кандидат економічних наук, доцент Юрій Бурєнніков.

Сьогодні ювілейний випуск. Але він особливий ще й тим, що вперше у фінансуванні цього проєкту бере участь не лише норвезька сторона, а й наша Вінницька міська влада. Нещодавно брав участь у конференції, яку проводив Міжнародний фонд соціальної адаптації, і там акцентувалося, що це вперше в Україні міська влада підтримала цей проєкт, - додав ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Віктор Біліченко.

Вінницька міська рада підписала Меморандум із Центром “Норвегія-Україна” щодо співпраці у напрямку реалізації низки проєктів чинної Програми розвитку соціального підприємництва на території Вінницької міської територіальної громади на 2020-2022 роки.

Саме модель соціального підприємництва дозволяє створити належні умови для ефективної соціалізації військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС через надання якісних освітніх послуг з розвитку підприємницьких компетенцій, і як результат – написання якісного бізнес-проекту й відкриття власної справи.

Вінниця в багатьох рейтингах перша. І нині Вінниця єдина в Україні співфінансує проєкт “Україна-Норвегія”. Соціальне підприємництво, програма, котру маємо у Вінницькій міській раді з 2020-го року, це той чутливий нерв, який потрібно розуміти владі. І ми намагаємось це робити. І разом з ВНТУ прагнемо до того, щоб це було максимально корисно. Тож бажаю, щоб усі знання, які отримали впродовж навчання, могли адаптувати до життя й отримувати з них фінансовий прибуток, - каже випускник будівельного факультету ВНТУ, заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Нагадаємо, Німецький фонд допомагає модернізувати профосвіту Хмільника.

Читайте також
Вінницький першокурсник став лауреатом конкурсу у Великому Герцогстві Люксембург
Детальніше
Як не втратити шанс стати студентом?
Детальніше
У Вінниці помер колишній декан факультету радіоелектроніки технічного університету
Детальніше
Цьогорічний рейтинг закладів вищої освіти Вінниці очолив ДОННУ ім.Стуса
Детальніше
Вінницький технічний університет - сьомий серед університетів України
Детальніше
На посаду ректора Вінницької академії безперервної освіти знову претендує Степан Дровозюк
Детальніше