2,4 мільйона передбачено для підтримки вінницьких підприємців-початківців

2,4 мільйона передбачено для підтримки вінницьких підприємців-початківців

11:51 08.06.2021

2,4 мільйона гривень передбачено для підтримки вінницьких підприємців-початківців. Кошти будуть виділятись в рамках Конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), який проходить вже четвертий рік поспіль на Вінниччині.

Приємно зазначити, що за цей період 107 підприємців-початківців отримали гранти на реалізацію своїх бізнес-планів у різних сферах діяльності на загальну суму 4,4 млн грн. Така підтримка забезпечила створення в області 214 нових робочих місць, - заявив директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Олександр Печалін, керівник ГО “Спілки підприємців «Стіна”, яка адмініструє даний Конкурс, запросив всіх підприємців-початківців Вінниччини подавати заявки на участь, адже у 2021 році шанси збільшились, оскільки суму коштів для стартапів збільшили на 1 млн грн, в порівнянні з тогорічними конкурсами.

Конкурс проводить в три етапи:

  • Перший етап – проведення інформаційної кампанії та прийом онлайн-заявок з 25 травня по 2 липня.
  • Другий етап – проведення семінарів-консультацій для учасників Конкурсу з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів та подача бізнес-планів учасників для участі у конкурсі з 5 липня по 31 липня.
  • Третій етап – розгляд та оцінка бізнес-планів учасників Конкурсною комісією, визначення переможців Конкурсу з 2 серпня по 15 серпня.

Надання фінансової підтримки буде здійснюватися на конкурсних засадах у вигляді грантів з обласного бюджету. Розгляд бізнес-планів та встановлення суми грантів буде забезпечуватись конкурсною комісією. Розміри грантів від 50 до 100 тис. грн, особлива увага буде приділятись підтримці підприємців у сільській місцевості.

Детальніше про Конкурс та подача он-лайн заявок.
 
Нагадаємо, як вінницькому бізнесу отримати підтримку інвестиційних проєктів.

Читайте також

У Вінниці обговорювали як підтримати малий і середній бізнес під час війни
Детальніше
У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"
Детальніше
Ще понад 1,5 млрд грн акумулювали до бюджету Вінницької громади на допомогу ЗСУ, безпеку й стійкість громади
Детальніше
Шість вінницьких підприємств зможуть компенсувати відсотки за кредитами
Детальніше
Представництво Вінниці у Брюселі ініціювало дослідження зеленої складової економіки міста
Детальніше
У Вінниці відбудуться аукціони з продажу п’яти об’єктів комунальної власності
Детальніше