У Вінниці відбулися змагання з легкої атлетики серед поліцейських

11:02 02.04.2021

8 команд поліцейських-легкоатлетів змагались 1 квітня на стадіоні технічного університету у Вінниці. Переможці змагань отримала грамоти, медалі та подарунки від Спортивного клубу поліції Вінницької області

Як повідомили  у відділі комунікації поліції Вінницької області, під час забігу жінки змагались на дистанції 1000 метрів, а чоловіки – на 3000 та 5000 метрів.

За результатами змагань, перше місце серед жінок здобула поліцейська сектору реагування патрульної поліції Могилів-Подільського районного відділу поліції Альона Медведєва. Призові місця серед чоловіків вибороли поліцейські роти особливого призначення ГУНП  Олександр  Євтухівський та Віталій Ратушняк, а також слідчий Вінницького районного управління поліції Анатолій Ільніцкий, - повідомили в поліції

Перше місце у загальнокомандних змаганнях посіла команда роти поліції особливого призначення  обласного главку поліції. Друге місце зайняли поліцейські Вінницького районного управління. Третє місце виборола команда Хмільницького районного відділу поліції.

У фіналі змагань суддівська комісія визначила спортсменів-легкоатлетів, які будуть  представляти Головне управління поліції Вінницької області на Всеукраїнських змаганнях.

Нагадаємо, Вінничани привезли "золото" з Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Вінничанин з позивним «Іспанець» з 2022 року служить у батальйоні «Захід»
Доброволець, який втратив зір на війні, протестував систему безбар’єрності в поліції Вінниччини
Вінничанин перевозив алкоголь і тютюн сумнівного походження на понад мільйон грн
Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»