У Вінниці триває науково-практична конференція “Vin Smart Eco”

У Вінниці триває науково-практична конференція “Vin Smart Eco”

11:55 20.05.2021
24

Друга міжнародна науково-практична конференція “Vin Smart Eco” проходить у Вінниці. З вітальним словом до учасників міжнародної конференції звернувся заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Івасюк.

Він відзначив, що проведення такого заходу у Вінниці – знакове, адже в нашій області багато ініціативних і високопрофесійних фахівців у галузі формування і реалізації екологічної мережі, збалансованого природокористування, екологічної безпеки.

Діловий обмін передовим досвідом в організації екологічної діяльності в різних країнах буде корисним і сприятиме більш успішному розв'язанню екологічних проблем, які стоять нині перед суспільством, - сказав у своєму вітальному слові Ігор Івасюк. – Він сприятиме пошуку спільних науково-методичних і практичних підходів, інженерних шляхів розв'язання екологічних проблем України, обміну ідеями й досвідом, обговорення тенденцій і перспектив розвитку цієї галузі науки, освіти й практики в контексті реалізації цілей сталого розвитку, встановлення плідних взаємовигідних контактів, заохочення талановитої молоді до наукового пошуку в екологічних і природоохоронних дослідженнях.

Одним із напрямів роботи конференції є:  соціально-економічні проблеми сталого розвитку, розробка і впровадження екологічних інновацій у системі сталого розвитку, регіональна екологічна політика та стратегічна екологічна політика.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Vin Smart Eco” триватиме 20-21 травня. Захід проходить в режимі онлайн.

Нагадаємо, у Вінниці завершилась Міжнародна конференція “Перспективи розвитку машинобудування та транспорту”.

Читайте також
Футбольній школі “Нива” повернули історичну назву
Детальніше
У Жмеринці учасникам Координаційної ради показали дитсадок, школу та басейн
Детальніше
1 млн 100 тис. грн субвенції буде виділено для збереження Сутисківської школи
Детальніше
Вячеслав Соколовий зустрівся із Президією Громадської ради при облраді
Детальніше
Дорожня субвенція, проєкти фінансових планів, безпекові заходи на OPERAFEST TULCHYN
Детальніше
Агенцію регіонального розвитку Вінницької області очолила Наталія Гижко
Детальніше