В ДТП, які стались у Ладижині та Браїлові, постраждали двоє людей
Автопригоди стались 18 травня у Гайсинському та Жмеринському районах. З тілесними ушкодженнями до медзакладів потрапили велосипедистка та водій електромопеда.
Як зазначили у відділі комунікації поліції Вінницької області, у Ладижині 57-річний водій Volkswagen допустив наїзд на велосипедистку, яка на велосипеді переїжджала проїзну частину дороги по пішохідному переходу. Внаслідок аварії 73-річна жінка госпіталізована до лікарні.
![В ДТП, які стались у Ладижині та Браїлові, постраждали двоє людей](/sites/default/files/styles/compressor/932x603/inline-images/edad5cf4-c9c7-4860-bcf8-d826608d2be4.jpg?itok=PwAMM_uA)
Цього ж дня поблизу смт Браїлів близько 20.30 години 33-річний кермувальник Dewoo виїхав на зустрічну слугу, де зіткнувся з електромопедом, яким керував 45-річний житель Браїлова. Водій мопеда доставлений до медичного закладу, - інформують у поліції.
Транспортні засоби помістили на арештмайданчик. В поліції розпочали кримінальні провадження за фактами обох автопригод. Поліція встановлює причини та обставини аварій.
![В ДТП, які стались у Ладижині та Браїлові, постраждали двоє людей](/sites/default/files/styles/compressor/980x628/inline-images/57a68910-3bbf-4968-9d7d-3ce71072a529.jpg?itok=M9aXGUHa)
Нагадаємо, Неподалік Северинівки зіштовхнулись мотоцикл та позашляховик