У Вінниці провели капітальний ремонт міжпанельних стиків у будинках

У Вінниці провели капітальний ремонт міжпанельних стиків у будинках

10:17 13.04.2021
43

У Вінниці тривають капітальні ремонти в багатоповерхових будинках. З початку цього року уже завершили ремонтувати стики панелей в трьох багатоповерхівках: по вул.Князів Коріатовичів, 172, вул.Келецька, 77 та вул.Порика, 27. Загалом цього року такі роботи заплановано провести у семи багатоквартирних будинках

Погана гідроізоляція міжпанельних швів великопанельні будинки – це одна із найосновніших і найбільших проблем. З часом шви пропускають вологу в середину, що призводить до корозії зварювальних елементів панелей. Оптимальним розв'язанням цього питання є ремонт міжпанельних стиків. Тому, такий ремонт є одним із видів капітальних робіт, який увійшов у перелік найбільш популярних серед мешканців. 

Як тільки нам дозволи погодні умови, ми відразу приступили до запланованих на цей рік робіт. У зв’язку із пандемією COVID-19 у нас зменшилося фінансування, однак ми продовжуємо ремонті роботи житлового фонду. Роботи проводимо там, де активно долучаються мешканці та у будинках, де найбільше це потрібно, – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Нагадаємо, у висотках Вінниці капітально ремонтують ліфти.

Читайте також
У 15 вінницьких багатоповерхівках встановили системи контролю параметрів послуг
Детальніше
У Вінниці в багатоповерхівці облаштували бомбосховище
Детальніше
У Немирові під час ремонту обвалилась частина мосту - рух перекрили
Детальніше
У Вінниці капітально ремонтують прибудинкову територію по вулиці Миколайчука
Детальніше
В 13 вінницьких будинках з початку року капітально відремонтували інженерні мережі
Детальніше
У Вінниці з початку року створили 18 ОСББ
Детальніше