У Вінниці нагородили юних учасників екологічного квесту

У Вінниці нагородили юних учасників екологічного квесту

10:59 17.05.2021
22

Днями в холі Вінницької міської ради відбулось нагородження учасників екологічного онлайн-квесту “Можу! Дію! Змінюю!”. Захід проводили для учнів 8-10 класів закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади в рамках екологічного марафону “Ми творимо планету власноруч”. 

18 найактивніших учасників квесту, які набрали найбільшу кількість балів, були нагороджені грамотами та подарунками від організаторів заходу – департаменту освіти, департаменту енергетики, транспорту та зв'язку, КП “Інститут розвитку міст”. 

З 22 по 27 квітня 60 учасників квесту виконували тести, інтерактивні задачі, творчі завдання на поводження з побутовими відходами, раціональне використання природних ресурсів, енергозбереження та енергоефективність. Учні прибирали в парках, висаджували дерева, експериментували з методами очищення води й придумували рекламні слогани, які б допомагали продати екологічні товари, - інформують у Вінницькій міськраді.

За кожне правильно виконане завдання застосунок “ActionBound”, на платформі якого і проходив квест, нараховував від 1 до 5 балів.
 
Нагадаємо, у Вінниці оголосили швидкий конкурс проєктів на екологічну тематику.

Читайте також
Капітальна реконструкція вінницької школи №23
Детальніше
Останній дзвоник пролунав у вінницькій ФМГ №17
Детальніше
Сергій Моргунов привітав школярів із завершенням навчального року
Детальніше
Вінниччина долучилась до всеукраїнського форуму лідерів учнівського самоврядування
Детальніше
У Писарівці подвір'я школи прикрасили “мудрою совою”
Детальніше
У Вінниці відзначили учнівських лідерів – активістів шкільного самоврядування
Детальніше