У Вінниці нагородили юних учасників екологічного квесту

У Вінниці нагородили юних учасників екологічного квесту

10:59 17.05.2021

Днями в холі Вінницької міської ради відбулось нагородження учасників екологічного онлайн-квесту “Можу! Дію! Змінюю!”. Захід проводили для учнів 8-10 класів закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади в рамках екологічного марафону “Ми творимо планету власноруч”. 

18 найактивніших учасників квесту, які набрали найбільшу кількість балів, були нагороджені грамотами та подарунками від організаторів заходу – департаменту освіти, департаменту енергетики, транспорту та зв'язку, КП “Інститут розвитку міст”. 

З 22 по 27 квітня 60 учасників квесту виконували тести, інтерактивні задачі, творчі завдання на поводження з побутовими відходами, раціональне використання природних ресурсів, енергозбереження та енергоефективність. Учні прибирали в парках, висаджували дерева, експериментували з методами очищення води й придумували рекламні слогани, які б допомагали продати екологічні товари, - інформують у Вінницькій міськраді.

За кожне правильно виконане завдання застосунок “ActionBound”, на платформі якого і проходив квест, нараховував від 1 до 5 балів.
 
Нагадаємо, у Вінниці оголосили швидкий конкурс проєктів на екологічну тематику.

Читайте також

Майбутні чемпіони серед нас як пройшов Central Bowl Schools 2026 для ліцеїв Вінниччини
Майбутні чемпіони серед нас: як пройшов Central Bowl: Schools 2026 для ліцеїв Вінниччини
Детальніше
Більше жодних вогнищ у Вінниці вісім мобільних груп щодня патрулюють приватний сектор
Більше жодних вогнищ: у Вінниці вісім мобільних груп щодня патрулюють приватний сектор
Детальніше
Освітній десант Вінниці Mercedes від ліцею №13 уже допомагає захисникам на передовій
Освітній десант Вінниці: Mercedes від ліцею №13 уже допомагає захисникам на передовій
Детальніше
Вінницькі школярі розкрили секрети навчання у німецькому Мюнстері
Вінницькі школярі розкрили секрети навчання у німецькому Мюнстері
Детальніше
У Вінниці школярі опановують ази безпечного велоруху від правильного старту до їзди в колоні
У Вінниці школярі опановують ази безпечного велоруху: від правильного старту до їзди в колоні
Детальніше
«Ментальна варта» у Вінниці як у школах міста рятуватимуть дитячі душі від стресу
«Ментальна варта» у Вінниці: як у школах міста рятуватимуть дитячі душі від стресу
Детальніше