У Вінниці на могилах героїв війни помолилися за загиблих земляків

У Вінниці на могилах героїв війни помолилися за загиблих земляків

10:43 11.05.2021
20

9 травня, в неділю Антипасхи, на багатьох кладовищах в Україні відбувається поминання померлих. На Центральному кладовищі Вінниці у цей день поминали загиблих у війні на сході України вінничан.

На алеї Слави, де поховані двадцять чотири герої, зібралися їхні рідні і близькі, серед яких матері, дружини та ще зовсім малі діти. З благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона заупокійне богослужіння звершили ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Віталій Голоскевич та секретар управління Вінницько-Барської єпархії ПЦУ протодиякон Владислав Демченко.

Після молитви о. Віталій звернувся до присутніх із пастирським словом. Священник також подякував матерям воїнів за гідне виховання синів і побажав їм, а також дружинам і дітям героїв Божої втіхи у їхній втраті. 

Найкращою подякою від усіх нас для цих воїнів є молитва, яку вони відчувають як прояв нашої любові до них, - сказав о. Віталій.

Він зауважив, що в такі поминальні дні на Алею Слави хоча б на хвилину мав би зайти кожний вінничанин, який прийшов пом’янути своїх рідних і близьких, щоби вклонитися пам’яті героїв, які поховані тут.

Після завершення загальної молитви і проповіді священнослужителі підійшли до кожної з двадцяти чотирьох могил і проспівали вічну пам’ять, - інформує пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Нагадаємо, у Вінниці молитвою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Читайте також
У Вінницько-Барській єпархії ПЦУ  заснували жіночий монастир
Детальніше
Вінницький Ветеран Хаб один з кращих в Україні
Детальніше
У Вінниці для дітей учасників АТО/ООС проводять психокорекційні заняття та знайомлять з різними професіями
Детальніше
Вінницький ветеран АТО будував скейт-парк в Попасній
Детальніше
Найстарший вінницький волонтер виплітає маскувальні сітки
Детальніше
Зі Сходу до Вінниці повернувся зведений загін правоохоронців
Детальніше