У ніч проти 10 вересня росіяни атакували Вінниччину

У ніч проти 10 вересня росіяни атакували Вінниччину

Сьогодні 09:14

У ніч проти 10 вересня росіяни атакували Вінниччину — область зазнала масованої комбінованої ворожої атаки. У місті було чути вибухи.

По це інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Під ударом крилатих ракет та шахедів опинилися об’єкти цивільної промислової інфраструктури. Пожежники працюють над локалізацією пожежі. Задіяно 81 особа особового складу та 24 одиниці техніки, - йдеться у повідомленні.

Є один постраждалий. Його доставили в лікарню – стан стабільний.

Внаслідок ворожої комбінованої масованої атаки у Вінниці пошкоджено понад 30 житлових будинків — вибиті вікна та пошкоджені дахи. 

Поспілкувався з людьми, в яких пошкоджене житло. Створюємо комісію для обстеження руйнувань. Усе відремонтуємо. Головне — що всі живі, - каже Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Загалом у повітряному просторі Вінниччини перебувало 26 БПЛА та 11 крилатих ракет.

Масована нічна атака

В ніч на 10 вересня Повітряні сили кілька разів указували Вінницьку область у своїх зведеннях під час атаки "Шахедами".

Об 01:41 йшлось про дрон на півдні Вінниччини в напрямку Клембівки. За кілька хвилин нова група БпЛА попрямувала з Житомирщини на Вінниччину, в напрямку Турбова.

Далі "Шахеди" вирушили на півдні Вінниччини курсом на північно-західний напрямок.

Про нову серію вибухів у Вінниці стало відомо після четвертої ранку. На цей час масована атака БпЛА ворога тривала.

Цієї ночі ворожі ракети фіксувались також у Київські області, на сході Житомирщини, рухались у бік Києва та Житомира, а також західних областей. Загроза удару була для Львова та Закарпаття.

Вибухи чули у Львові, там багато разів було гучно, також у Рівному, Луцьку та на Київщині. Мешканці повідомляли про тривалу роботу Протиповітряної оборони.

Також у низці областей оголошували повітряну тривогу через ворожі "Шахеди".

Кілька дронів залетіли навіть до Польщі, спровокувавши реакцію Збройних Сил цієї країни – винищувачі піднялися в небо, а ППО була на максимальній готовності.

Нагадаємо, після атаки ворога на об’єкти енергетики Вінниччини у серпні були знеструмлені 30 тисяч споживачів у 60 населених пунктах. Енергетики докладали всіх зусиль для відновлення електропостачання.

Читайте також

На війні загинув 46-річний старший солдат з Гайсинської громади
На війні загинув 46-річний старший солдат з Гайсинської громади
Детальніше
На війні загинув 36-річний розвідник з Бершадської громади
На війні загинув 36-річний розвідник з Бершадської громади
Детальніше
Понад рік вважали безвісти зниклим на війні загинув воїн з Хмельницького району
Понад рік вважали безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Хмельницького району
Детальніше
У Вінниці проведуть масштабний турнір, який об’єднає спортсменів та ветеранів
У Вінниці команда волонтерів в режимі нон-стоп ремонтує машини для бійців
Детальніше
Вінниця прощається із загиблим на війні молодшим сержантом
Вінниця прощається із загиблим на війні молодшим сержантом
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше