У головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну ніч

У головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну ніч

09:23 05.05.2024

5 травня митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив пасхальну ранню та Божественну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

У зв'язку із комендантською годиною святкова молитва проходила за зачиненими дверима за участю обмеженої кількості парафіян. Попри це богослужіння пройшло урочисто і радісно.

Під час святкової відправи у храмі лунали молитви за українське військо, перемогу над ворогом, а також за справедливий мир для України. Наприкінці богослужіння митрополит Симеон освятив артос та привітав присутніх у храмі зі Світлим святом Христового Воскресіння, - зазначають у пресслужбі Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ).

У головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну нічУ головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну нічУ головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну ніч

Богослужіння протягом дня

Вже вранці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі теж почалось пасхальне богослужіння. Двері храму будуть відкриті впродовж усього дня. О 16-й годині митрополит Симеон звершить у соборі святкову вечірню. Протягом дня священники будуть освячувати пасхальні страви, як це відбувається щороку.

Нагадаємо, біля церков правоохоронці посилять патрулювання. З опівночі та до 05:00 години ранку служби в храмах не проводитимуть. Можливість освятити кошики буде впродовж дня і до вечора.

Читайте також

У вінницьких католиків змінився єпископ Папа Римський призначив нового очільника Камʼянець-Подільської дієцезії
У вінницьких католиків змінився єпископ: Папа Римський призначив нового очільника Камʼянець-Подільської дієцезії
Детальніше
Будинок на Вінниччині конфіскували у митрополита, який підтримав російську агресію
Будинок на Вінниччині конфіскували у митрополита, який підтримав російську агресію
Детальніше
На Вінниччині освятили храм на честь Святої Тройці
На Вінниччині освятили храм на честь Святої Тройці
Детальніше
Трійця у Вінниці віряни окропили водою зілля
Трійця: у Вінниці віряни окропили водою зілля
Детальніше
Митрополит Симеон відзначив нагородою журналіста телеканалу ВІТА ТБ
Митрополит Симеон відзначив нагородою журналіста телеканалу ВІТА ТБ
Детальніше
На шляху Camino Podolico тривають безкоштовні тренінги з зеленого туризму
На шляху Camino Podolico проходять безкоштовні тренінги з зеленого туризму
Детальніше