У головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну ніч

У головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну ніч

09:23 05.05.2024

5 травня митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив пасхальну ранню та Божественну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

У зв'язку із комендантською годиною святкова молитва проходила за зачиненими дверима за участю обмеженої кількості парафіян. Попри це богослужіння пройшло урочисто і радісно.

Під час святкової відправи у храмі лунали молитви за українське військо, перемогу над ворогом, а також за справедливий мир для України. Наприкінці богослужіння митрополит Симеон освятив артос та привітав присутніх у храмі зі Світлим святом Христового Воскресіння, - зазначають у пресслужбі Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ).

У головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну нічУ головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну нічУ головному соборі Вінниці звершили святкове богослужіння у Пасхальну ніч

Богослужіння протягом дня

Вже вранці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі теж почалось пасхальне богослужіння. Двері храму будуть відкриті впродовж усього дня. О 16-й годині митрополит Симеон звершить у соборі святкову вечірню. Протягом дня священники будуть освячувати пасхальні страви, як це відбувається щороку.

Нагадаємо, біля церков правоохоронці посилять патрулювання. З опівночі та до 05:00 години ранку служби в храмах не проводитимуть. Можливість освятити кошики буде впродовж дня і до вечора.

Читайте також

В Лука-Мелешківській громаді звершили першу літургію у новоствореній обителі
Детальніше
У Вінниці молились за дітей, які загинули внаслідок російської агресії
Детальніше
Похід з Вінниці до Кам’янця-Подільського дав мандрівницям шанс зібрати майже 80 тисяч грн для військових
Детальніше
Митрополит Симеон у Вінниці підніс молитви про перемогу українського війська
Детальніше
На Вінниччині дружина ветерана проходить кондитерські курси, аби бути поруч із пораненим чоловіком
Детальніше
У Вінниці не пом'якшили вирок священнику, який виправдовував російську збройну агресію
Детальніше