Тигрицю та ягуара з Одещини прийняв зоопарк у Вінниці | ВІТА ТБ

Тигрицю та ягуара з Одещини прийняв Подільський зоопарк у Вінниці

09:26 07.04.2022

Одразу дві екзотичні тварини – уссурійська тигриця та ягуар – стали мешканцями Подільського зоопарку. Про це повідомив директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс" Анатолій Іванець.

За його словами, обидва хижаки через війну стали вимушеними переселенцями. До Вінниці вони прибули з приватного зоопарку, який працював на Одещині.

Через бойові дії там стало небезпечно і для людей, і для тварин, - розповів Анатолій Іванець. – Власники зоопарку виїхали звідти, а звірів передали в інші, більш спокійні регіони.

Директор Подільського зоопарку Євген Ткачик зазначає, що тигриця та ягуар – зовсім молоді тварини, їм – по три роки, й вони ще не досягли статевої зрілості.

Із кліток, в яких їх нам доставили, переселяємо тварин на територію зоопарку, - каже Євген Ткачик. – Намагатимемося створити для них найбільш придатні умови. А згодом, сподіваюсь, побудуємо для хижаків спеціальні вольєри.

Тигрицю та ягуара з Одещини прийняв зоопарк у Вінниці | ВІТА ТБ

Директор додає, що харчуванням усі мешканці Подільського зоопарку забезпечені. На екскурсіїї нині приходять і жителі Вінниччини, і переселенці з найбільш постраждалих областей України, які перебувають у нашій області.

Нагадаємо, у Вінницькій громаді допомагають не лише людям, які мусили тікати від війни. Нещодавно вінницький муніципальний притулок прийняв тварин з окупованих територій.

Читайте також

"Спецоперацію" з порятунку трійки новонароджених кошенят провели вінницькі рятувальники
Детальніше
"Це було мрією дитинства": кінологиня з Вінниччини розповіла про службу з чотирилапими напарниками
Детальніше
В Кінологічному навчальному центрі народилися цуценята. Державна прикордонна служба поділилась відео
Детальніше
"Зоопарк - відкритий для дітей": понад 7 тисяч діток відвідали вінницький звіринець
Детальніше
Понад 3 тисячі домашніх тварин щепили проти сказу у приватному секторі Вінниці
Детальніше
У Вінниці зоопарк відкрив на десять днів свої двері для дітей безкоштовно
Детальніше