Турбота про чотирилапих. місті встановлюють поїлки для вуличних тварин

Турбота про чотирилапих. У місті встановлюють поїлки для вуличних тварин

12:26 16.09.2020
13

У місті встановили два десятки поїлок. Розмістили їх у максимально людних місцях, зокрема у парку та кількох мікрорайонах. А для зручності – ще й нанесли відповідні координати на Google-мапі.

поїлки для тварин у Вінниці

«Не проходь повз! Налий води вуличним тваринам!». Саме з таким написом у місті з’явилися поїлки для чотирилапих. Розробили цю ідею вінницькі волонтери. 

волонтерка Карина Макаренко

Приходится обычным людям, волонтерам, которым это важно, небезразлично как-то помогать этим животным. Поилочки – это только начало, — зазначає волонтерка Карина Макаренко.

Розмістили поїлки у жвавих місцях, аби люди якомога частіше наповнювати їх водою. А, щоб швидше могли їх відшукати, волонтери нанесли відповідні координати на Google-мапі.

Лікар-ветеринар Іван Левінський каже, що для тварин вода – життєво необхідна

Лікар-ветеринар Іван Левінський каже, що для тварин вода – життєво необхідна. А під час спеки чи коли довго немає дощів такі поїлки для них — справжнє рятівне коло.

Тварина може не їсти тиждень-два-три і вона не загине від цього. Але якщо тваринка не буде пити води протягом 3-4 діб, то буде зневоднення і порушуватимуться всі метаболічні процеси, процеси, — пояснив лікар-ветеринар Іван Левінський.

Та й брудна питна вода організму тварини — не на користь, оскільки містить чимало загро

Та й брудна питна вода організму тварини — не на користь, оскільки містить чимало загроз. Тож, ветеринар наголошує, що воду необхідно якомога частіше змінювати і не забувати ретельно мити посудину.

ветеринар Іван Левінський

Хочу попросити волонтерів або людей, які небайдужі і наливають ці ж поїлки водою, мити їх, тому що з урахуванням високих температур водичка може застоюватися. Розвиваються звісно бактерії, які можуть за собою тягнути різні хвороби кишкового тракту, — пояснив ветеринар Іван Левінський.

Вінничанка Марина Савчук

Вінничанка Марина певна, що такі поїлки вкрай необхідні. Втім, свого собаку на кличку Гучі до миски з водою не підпускає. Каже, що домашні улюбленці більш чутливі до хвороб, збудники яких нерідко переносять хвостаті безхатьки.

До речі, у Європі встановлення вуличних поїлок для тварин — звична практика. Її вже підхопили й у різних містах України. Тепер оцінити ноу-хау мають змогу й вінничани.

вінничанка

Це добра справа – допомога тваринам. Такі хороші справи — приклад майбутньому поколінню. Водичка – це елементарна річ, яка може допомогти врятувати життя тварині, — зазначила вінничанка.

Невдовзі на вулицях міста волонтери планують встановити і годівниці, в які вінничани зможуть насипати їжу для безпритульних тварин.

Невдовзі на вулицях міста волонтери планують встановити і годівниці, в які вінничани зможуть насипати їжу для безпритульних тварин.
 

Читайте також
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 29 вересня 2020 року
Місто
13
Новини 13:00 за 29 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 28 вересня 2020 року
Місто
29
Випуск новин ВІТА за 28 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 28 вересня 2020 року
Місто
17
Новини 13:00 за 28 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 25 вересня 2020 року
Місто
44
Випуск новин ВІТА за 25 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше