Центр з питань полонених та зниклих безвісти отримає від вінничан ще 1700 літрів пального

Центр з питань полонених та зниклих безвісти отримає від вінничан ще 1700 літрів пального

17:00 04.07.2024

За рішенням виконкому, засідання якого відбулося 4 липня вирішили передати 1700 літрів пального представникам Громадській організації «Координаційного центру з питань полонених та зниклих безвісти». Пальне знадобиться їм для ефективного виконання статутних завдань.

За словами директора департаменту економіки й інвестицій Вінницької міської ради Максима Мартьянова, передача пального громадській організації відбувається вже не вперше.

Вінницька міська рада продовжує працювати в межах визначених пріоритетів – безпека та оборона, стійкість, турбота. Тож ми спрямовуємо зусилля для того, щоб допомогти фахівцям, які опікуються поверненням додому наших військовослужбовців, які опинилися в полоні росіян. Буквально нещодавно, до прикладу, в Україну повернулися 90 українських оборонців, серед яких і вінничанин Владислав. Це дуже приємна звістка для всієї України, тож ми будемо підсилювати можливості “Координаційного центру з питань полонених та зниклих безвісти” й надалі, – зазначив Максим Мартьянов.

Власне, цього разу на потреби громадської організації Вінниця передає 1500 літрів бензину та 200 літрів дизельного палива.

Нагадаємо, Вінницька міська рада продовжує працювати в межах основних пріоритетів - безпека та оборона, стійкість, турбота. Відповідно до цих напрямів був розподілений бюджет громади на 2024 рік. Зокрема, на головний пріоритет "Безпека та оборона" цьогоріч передбачили майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Читайте також

Альтернативні джерела енергії для багатоповерхівок: нові рішення від Вінницької міської ради
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
95 захисників повернулись з полону: як пройшов обмін військовополоненими та кого повернули додому?
Детальніше
Вінниця передала ще 200 FPV-дронів та 10 Mavic 3-T Захисникам
Детальніше
Міська рада передасть технічну допомогу для ще 18 військових частин
Детальніше