Технічний університет — лідер серед вишів Вінниці

Технічний університет — лідер серед вишів Вінниці

19:33 17.06.2024

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував черговий, вісімнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2024».

Про це 17 червня інформує імідж-центр ВНТУ.
 
За підсумками вісімнадцятого академічного рейтингу закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2024» Вінницький національний технічний університет посідає двадцять третє місце серед закладів вищої освіти України. Також відзначимо, що наш університет знову лідирує серед ЗВО Вінниці, - йдеться у повідомленні.

Під час складання цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти, яка знаходиться в стані глибинних змін в ході здійснюваних реформ та зазнає великих втрат внаслідок повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.

«Топ-200 Україна 2024»

Серед основних напрямів подальшого розвитку рейтингових технологій запропоновано використання багатокритеріальних підходів до оцінювання ефективності діяльності університетів на основі обробки великих масивів даних про роботу ЗВО (Big Data), які можуть бути отримані з відкритих джерел і валідність яких може бути перевірена. На цих засадах було побудовано вісімнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2024».

Базові принципи визначення рейтингів університетів «Топ-200 Україна 2024»:

  • забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності і незалежності ранжування університетів;
  • врахування всебічності і багатогранності діяльності університетів;
  • пріоритетність євроінтеграційних процесів.

Нагадаємо, День університету відзначили у Вінницькому національному технічному університеті. Цього дня в університеті організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, музичний марафон «Українські мелодії», відеовітання від випускників — Квест «ВНТУ 6.4» тощо.

Читайте також

Вінниця знов підтвердила найвищий рейтинг інвестиційної привабливості
Детальніше
Вступ 2024: стартувала реєстрація електронних кабінетів для вступників
Детальніше
Дрони-камікадзе замість букетів: випускники техколеджу долучились до благодійного збору
Детальніше
Випускники ВТФК підтримали третю штурмову
Детальніше
Магістратура, аспірантура, профтехосвіта: що в пріоритеті?
Детальніше
Рейтинг міст з доступності для людей з інвалідністю очолила Вінниця
Детальніше