Вінницький національний технічний університет відзначив День університету
18 квітня День університету відзначили у Вінницькому національному технічному університеті. Цього дня в університеті організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, музичний марафон «Українські мелодії», відеовітання від випускників — Квест «ВНТУ 6.4» тощо.
Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих випускників вишу.
![Вінницький національний технічний університет відзначив День університету](/sites/default/files/styles/compressor/800x533/inline-images/vinnickiy-nacionalniy-tekhnichniy-universitet-vidznachiv-den-universitetu-2.jpg?itok=DrQjNCQG)
Ректор університету Віктор Біліченко урочисто відкрив меморіальну дошку кандидату економічних наук, першому ректору політехнічного інституту Роману Кігелю.
Вінницький національний технічний університет відзначає свою 64 річницю. Бажаю кожному з нас, аби 65 річницю ми відзначали в переможній мирній Україні, у стабільній, потужній, інвестиційно та інноваційно привабливій країні, – сказав Віктор Біліченко. – Ми повертаємось до традиції відзначати День університету у квітні. Саме 20 квітня 1994 року наш політехнічний інститут реорганізували у Вінницький державний технічний університет. Тож сьогодні маємо маленький ювілей – 30 років, як політехнічний інститут став університетом.
Викладачів закладу відзначили Почесними Грамоти облради та обласної військової адміністрації, а також Подяками Вінницької міської ради.
Нагадаємо, студенти та адміністрація Вінницького національного технічного університету долучились до традиційного прибирання території. Оскільки територія в нас чимала, то робота тривала кілька днів.