Субсидії

Субсидії та пільги вінничанам профінансували у повному обсязі

14:45 04.03.2022

Сьогодні, 4 березня, мешканцям Вінницької міської територіальної громади перераховано в повному обсязі кошти субсидій, пільг на оплату житлово-комунальних послуг та усіх видів адресних державних допомог.

На банківські установи та поштові відділення профінансували 101 млн грн. Про це повідомили у департаменті соціальної політики Вінницької міської ради.

Навіть в таких складних умовах воєнного стану, вінничани своєчасно отримують соціальні виплати та пільги. На оплату житлових субсидій банкам перераховано 30,7 млн грн, на відділення Укрпошти – 11,6 млн грн. На пільги на оплату ЖКП у банківські установи направили 14,3 млн грн, на Укрпошту – 151 тис. грн. 42,8 млн грн – це кошти на виплату державних допомог, які спрямували у банки, на відділення Укрпошти нарахували 1,7 млн грн. Всього перераховано кошти у сумі 101 млн грн, - зазначає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Субсидії та пільги вінничанам профінансували у повному обсязі

Нагадаємо, місто-побратим з Литви Паневежис надасть Вінниці 50 тисяч євро допомоги. Кошти підуть на придбання медикаментів та засобів, у яких є нагальна потреба.

Читайте також

Де будуть проводити роботи на комунальних мережах Вінниці 14 червня
Детальніше
Родинам військовослужбовців спростили процес оформлення субсидій
Детальніше
Вінницька молодь успішно стажувалась у виконавчих органах міськради
Детальніше
Комунальні служби разом з рятувальниками ліквідували наслідки негоди у Вінниці
Детальніше
Вінницькі газовики з початку року відпрацювали 7200 аварійних викликів
Детальніше
Стійкість інфраструктури міста під час війни: Вінниця готується до опалювального сезону
Детальніше