Місто-побратим Паневежис надасть Вінниці 50 тис. євро допомоги

Місто-побратим Паневежис надасть Вінниці 50 тис. євро допомоги

14:39 04.03.2022

Місто-побратим з Литви Паневежис надасть Вінниці 50 тис. євро допомоги. Кошти підуть на придбання медикаментів та засобів, у яких є нагальна потреба.

Таке рішення прийняв муніципалітет міста. Про це на своєму телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також Паневежис припинив партнерські зв'язки з російськими та білоруськими містами - Митищами, Калінінградом, Вітебськом. Війна, яку розгорнула Росія, загрожує всьому світу, підкреслив мер Паневежиса Ритіс Рачкаускас. Дякую за підтримку, Паневежисе!, - сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, у Вінниці поліцейські затримали п’ятеро людей, їх підозрюють у пособництві ворогу. Усі вони приїжджі з Донецької області.

Читайте також

Від водія-далекобійника до командира гармати Вінниця проводжає в останню путь сержанта Вадима Левчука
Від водія-далекобійника до командира гармати: Вінниця проводжає в останню путь сержанта Вадима Левчука
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Два роки без «Грєнки» як Вінниця вшанувала пам’ять наймолодшого захисника «Азовсталі»
Два роки без «Грєнки»: як Вінниця вшанувала пам’ять наймолодшого захисника «Азовсталі»
Детальніше
У боях на Харківщині поліг 32-річний штурмовик із Вінницької області
У боях на Харківщині поліг 32-річний штурмовик із Вінницької області
Детальніше
Від ярмарків до передової вінницький ліцей зібрав кошти на ще один позашляховик для ЗСУ
Від ярмарків до передової: вінницький ліцей зібрав кошти на ще один позашляховик для ЗСУ
Детальніше
Обшуки на Вінниччині комбата затримали за «відкати» з бойових виплат підлеглих
Обшуки на Вінниччині: комбата затримали за «відкати» з бойових виплат підлеглих
Детальніше