Стали відомі переможці відкритого чемпіонату Вінниці з шашок

10:47 17.06.2021

У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат міста з шашок серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяло участь 40 спортсменів. Перші місця здобули вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Владислав Сінько та Софія Петровська.

Софія Петровська уже неодноразово здобувала перемогу на різних турнірах. У 2019 році дівчинка здобула титул Чемпіона світу з шашок в Туреччині у своїй віковій категорії. Владислав Сінько - призер міських, обласних та загальноукраїнських змагань.

Тренує дітей викладач шашок ДЮСШ №6 Микола Леонов. Каже, його учні цілеспрямовані та старанні, тому часто займають призові місця у різного рівня турнірах.

Софія Петровська має уже багато медалей та перемог. Вона дуже наполеглива учениця. Шашки в родині Софії - це сімейний спорт, адже наші заняття також відвідує і її сестричка. Що стосується Владислава, то він також дуже перспективний учень, і теж уже має багато медалей. Можу сказати, що юних спортсменів об’єднує жага до перемоги, – розповів Микола Леонов.

За результатами спортивних досягнень вінницька МДЮСШ №6 нині входить в трійку кращих шкіл України з таких видів спорту, як шашки та шахи.

Нагадаємо, Сергій Моргунов повідомив, що у Вінниці на Вишенському озері відкриють філію спортшколи №2

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»